Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123
Duke shikuar rezultatet 61 ne 72 nga 72
 1. #1
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  537
  Forca e Rrespektit
  167

  Pershendetje...

  Pershendetje te gjitheve...

  Une jam antarja me e re e forumit tuaj...uroj te kalojme mire se bashku...

  gradualisht do te njihemi...

  mendova te vendos si emrin tim 'vajza e detit' sepse kam adhurim te cmendur per te...

  ju pershendes...
   

 2. #61
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,744
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Do me na fut ne kerkim tashi?
  Po kot. Nje hipoteze hodha dhe une.

  Se mos eshte cun m
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 3. #62
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  537
  Forca e Rrespektit
  167
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Po kot. Nje hipoteze hodha dhe une.

  Se mos eshte cun m
  cun?..... o zot jam femer...dhe madje krenar qe jam femer...sa mire qe nuk jam mashkull hahahahaha
   

 4. #63
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,372
  Forca e Rrespektit
  3404
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Po kot. Nje hipoteze hodha dhe une.

  Se mos eshte cun m
  Kete skam nga ta dalloj :p
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 5. #64
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,744
  Forca e Rrespektit
  11372
  Uaaa hahaha
  Pse hahaha
  Thua hahah
  Ne hahahah
  Cdo hahahahaa
  Fjali hahahha

  ???
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 6. #65
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  537
  Forca e Rrespektit
  167
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Uaaa hahaha
  Pse hahaha
  Thua hahah
  Ne hahahah
  Cdo hahahahaa
  Fjali hahahha

  ???
  sepse qesh...dhe sa mire qe eshte dikush per te te numeruar te qeshurat....pune quhet dhe kjo apo jo?...
   

 7. #66
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,744
  Forca e Rrespektit
  11372
  A me paguan ti?
  Apo ta bej si pune vullnetare?
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 8. #67
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,420
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Po kot. Nje hipoteze hodha dhe une.

  Se mos eshte cun m
  Dmth kjo do te thote se Nick te doli risku....versulu ca pret
   

 9. #68
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,744
  Forca e Rrespektit
  11372
  Ngjan si sorkadhe e njome
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 10. #69
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  614
  Forca e Rrespektit
  54
  Mirseedhe goc e detit!
   

 11. #70
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  537
  Forca e Rrespektit
  167
  Citim Origjinale Postuar nga milva Shfaq Poten
  Mirseedhe goc e detit!
  flm mire se ju gjeje!...
   

 12. #71
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,768
  Forca e Rrespektit
  887
  Mire se edhe .
  Qendrim te kendshem nė forum .
   

 13. #72
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,646
  Forca e Rrespektit
  418
  Mirė se erdhe, vajzė e detit!
  Jam pak me vonesė nė temė, se s'kam qenė kėtu, por mė mirė vonė se kurrė...
  Tė uroj njė qėndrim tė kėndshėm dhe diskutime po aq tė kėndshme nė kėtė forum!
   

Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •