Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234
Duke shikuar rezultatet 91 ne 100 nga 100
 1. #1

  Pergjigju me Po ose Jo!!

  Loja eshte keshtu pasi lexon pyetjen pergjigjesh me nje Po ose Jo dhe me poshte ben dhe ti pyetjen tende per personin e meposhtem...  Do dalesh sot?
   

 2. #91
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  779
  Forca e Rrespektit
  267
  Sdu :p

  Po meson dialekte te reja? :p
   

 3. #92
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,666
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Jo

  Ku ka dy ska vend per tre?
   

 4. #93
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  779
  Forca e Rrespektit
  267
  Varet nga kendveshtrimi :p
  Pjo dmth

  Frikesohesh nga bubullimat?
   

 5. #94
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,666
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Shkreptimat

  Bie rrufeja ne qenef?
   

 6. #95
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  779
  Forca e Rrespektit
  267
  Populli thote jo por kurre si dihet.

  Je alla popullorēe?
   

 7. #96
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,666
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Sa per lezet

  High class?
   

 8. #97
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,936
  Forca e Rrespektit
  5069
  Nese buk bie rrufeja mund ti ndodh permbytja... cdo "ambient" ka nje dem me probabilitet me te larte se nje tjeter... por per fat gziston perkujdesja perpara kurimit.
  Ju pelqen baleti?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 9. #98
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,666
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po.....

  Sa gjate i re......ishte mire me nje po ose jo


  Beheni serioze e kur nuk duhet?
   

 10. #99
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  779
  Forca e Rrespektit
  267
  Nese sbehem serioz kur nuk duhet i bie qe duhet te jem kur duhet dhe nese behem ku duhet i bie qe duhet te mos behem kur nuk duhet. Kuptove?!  Qeshni shpesh?
   

 11. #100
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,666
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po poooo

  Me kane thene qe qesh bukur

  Ti si meno?
   

Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •