Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 12 nga 34 I parėI parė ... 2345678910111213141516171819202122 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 331 ne 360 nga 1012
 1. #1
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Pyetje pergjigje te ndryshme..

  Ceshte altruizimi per ju?
   

 2. #331
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,649
  Forca e Rrespektit
  2297
  Ngelet nje ngjyre baby blue , ne nje rast kur isha kthyer nga pushimet dhe isha shume e nxire ne lekure. E zakonisht nuk e perdori k'te ngjyre .

  Ne cilin krahe/ane flini gjume zakonisht ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #332
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,999
  Forca e Rrespektit
  471
  Nė krahun e djathtė...

  Si fle ti?
   

 4. #333
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,649
  Forca e Rrespektit
  2297
  Zakonisht e nisi shtrire permbys me bark , por nese kthehem ne krah, ne krahun e djathte edhe une ... me 3-4 jasteke verdalle. lool

  Keni ndonje ves , qe te ju zere gjumi shpejt dhe rehat ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #334
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,999
  Forca e Rrespektit
  471
  Kur dua ta ndihmoj gjumin, zhytem nė errėsirė tė plotė, duke mbuluar kokėn...

  Tė pėlqen t'i nxjerrėsh krahėt e tė varen jashtė krevatit, nė mėngjes, kur je ngopur me gjumė, e ke njė ditė pushimi para?
   

 6. #335
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,649
  Forca e Rrespektit
  2297
  Edhe te ngre kembet lart perpjete ne mur, apo tek koka e krevatit me pelqen : p

  Cili tip i femres te bezdis ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #336
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,999
  Forca e Rrespektit
  471
  Ato qe jane si burra.

  Kur ndien qė e ke mė tė bukur zėrin, nė mėngjes, apo natėn vonė?
   

 8. #337
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Edisongen
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  607
  Forca e Rrespektit
  246
  Femrat qe nuk marrin vesh nga gatimi.

  Si e plq biftekun e vicit? Te gatuar pak, mesatar apo shume?
   

 9. #338
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,649
  Forca e Rrespektit
  2297
  Ne mengjes them qe e kam origjinal ,Artini: p

  Nuk e pelqej fare

  Ti tjetri/ra , qysh e pelqen ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 10. #339
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,999
  Forca e Rrespektit
  471
  Tė gatuar pak, ose mesatar.

  Flet me kufje nė telefon, apo e mban afėr veshit?
   

 11. #340
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,649
  Forca e Rrespektit
  2297
  Afer veshit... kufjet si per cudi me c’orientojne . Nuk e di se perse !

  Ti ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #341
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,999
  Forca e Rrespektit
  471
  Unė pėrdor kufje me mikrofon.
  Gjeta njė palė tė mira nga e-bay, pėr njė ēmim qesharak...

  A e di qė telefoni tė dėmton kur e mban afėr veshit dhe flet pėr njė kohė tė gjatė?
   

 13. #342
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,649
  Forca e Rrespektit
  2297
  E di dhe nuk jam fanse e madhe e bisedave te gjata ne tel , ne fakt... pasi me japin dhimbje koke. Darkave pothuajse e evitoj fare perdorimin e tel.

  Jeni ne pune neser ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 14. #343
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,999
  Forca e Rrespektit
  471
  Jo........

  Ti ?
   

 15. #344
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,649
  Forca e Rrespektit
  2297
  Yeah neser back to work , dhe po e pres me deshire ... rikthimin e rutines.

  Ke ndonje pikture te preferuar ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #345
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,999
  Forca e Rrespektit
  471
  Sapo e postova njė, tek tema "Shpreh erotizmin e momentit... "

  Kur tė afrohen disa tė panjohur, e duan tė flasin njėherėsh me ty, ti flet me tė gjithė, vetėm me njėrin, apo me asnjė?
   

 17. #346
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,649
  Forca e Rrespektit
  2297
  Me asnje , se pastaj acarohet gjendja ... e fillojne ferkimet. loool

  Ka ndryshuar atmosfera ne pergjithesi , neper klubet andej ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #347
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,999
  Forca e Rrespektit
  471
  Po, shumė! Per keq, kuptohet...

  Tė pėlqen mė shumė tė pyesėsh, apo tė tė pyesin?
   

 19. #348
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Mė shumė tė pyes.

  Cilėn pyetje sdo ta bėje kurrė ?
   

 20. #349
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  736
  Forca e Rrespektit
  54
  A ke dashuruar ndonjehere...

  Cfare te pelqen te pyesesh me shume?
   

 21. #350
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,175
  Forca e Rrespektit
  346
  A ke dashuruar ndonjėherė.
  A ke dashuruar ndonjėherė?
   

 22. #351
  padyshim qe po, te gjithe kemi nevoje per dike..

  Cfare do te ndryshonit te ky vit?
   

 23. #352
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,210
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  shendetin te kemi,se di,skam dicka qe te nenvizoj per te ndryshuar.

  po ju?

 24. #353
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,150
  Forca e Rrespektit
  5070
  Kam vendosur te marr janen80 me te mira, do ti perkedhel egon!
  Po ju?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 25. #354
  Moderatorė fv Avatari i Hartini
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,853
  Forca e Rrespektit
  2677
  Do filloj te ec ngapak

  Filluat pune , shkolle etj ?
   

 26. #355
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Po filluam sot...

  te pelqen puna qe bene?...
   

 27. #356
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,176
  Forca e Rrespektit
  2593
  Jo fare.!

  Kercen bukur?
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 28. #357
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,649
  Forca e Rrespektit
  2297
  Po

  Qysh e nise diten sot ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 29. #358
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,999
  Forca e Rrespektit
  471
  Pashė shumė ėndrra, e u zgjova vonė sot... Tani po e nis duke bėrė njė kafe...

  Thuhet se njė e katėrta e kohės sė gjumit, njeriut i kalon nė ėndrra. E beson ti kėtė?
   

 30. #359
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,649
  Forca e Rrespektit
  2297
  Nuk isha ne dijeni.... por cuditerisht te kam pare mbreme ne enderr Artini ( ishte nje fragment i shkurter e te thirra ne emer) ....nuk do te Ta thoja, por me erdhi cudi nga k’to qe paske shkruar , rastesisht .

  C’fare enderrash ke pare ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 31. #360
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,999
  Forca e Rrespektit
  471
  Keto ditet e fundit kam parė ėndrra tė pėrziera, tė ēuditshme, por disa edhe tė bukura.
  Tani nė mėngjes pashė njė seri ėndrrash tė bukura dhe njėra prej tyre kulmoi e mė dha aq kėnaqėsi, sa m'u hapėn sytė vetė...

  Si po tė duket ky fillim viti?
   

Faqja 12 nga 34 I parėI parė ... 2345678910111213141516171819202122 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •