Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 23 nga 34 I parėI parė ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 661 ne 690 nga 1012
 1. #1
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Pyetje pergjigje te ndryshme..

  Ceshte altruizimi per ju?
   

 2. #661
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,178
  Forca e Rrespektit
  2593
  Po shum

  ti?
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 3. #662
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,039
  Forca e Rrespektit
  905
  Po..

  Cili eshte rrengu me i tmerrshem qe ju kane punuar?
   

 4. #663
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,178
  Forca e Rrespektit
  2593
  Kur me bajn surpriza

  Dashuria e pare vdes?
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 5. #664
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga SaD Shfaq Poten
  Kur me bajn surpriza

  Dashuria e pare vdes?
  varet kujt i thua dashuri te pare...(sipas meje e pare quhet ajo qe mund te ishte e fundit psh...dhe e ke dashur mbi gjithcka...dashuri e pare sipas meje gjithmone...quhet ajo qe te ka dhene shume ndjesi brenda teje..qe jeton me ty...ne c'do qeliz tenden..dhe ajo nuk vdes)...

  beson ne dashuri?...
   

 6. #665
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  jo e para qe nuk vdes , por asnjera ....vdesin njerezit jo kujtimet


  Zhgenjeheni nga njerezit?
   

 7. #666
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,178
  Forca e Rrespektit
  2593
  No never it's life

  Beson qe nje person qe largohet mund te vij perseri ne zemren tende ?
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 8. #667
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  po c'keni me keto pyetje sot mo jeni bere pesimist komplet hahahaha

  jo sepse nuk pres kurr asgje nga askush....

  mbani kapuc tani ne dimer?...
   

 9. #668
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga SaD Shfaq Poten
  No never it's life

  Beson qe nje person qe largohet mund te vij perseri ne zemren tende ?
  sa i shkathet je mor Sad pupupu hahahahaha

  njerezit e zemres nuk largohen kurr...ai qe eshte ne zemer...qendron perjetesisht aty...

  apo e kishe fjalen fizkisht ti? hahahah
   

 10. #669
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Corap e bete

  Posi iken vjen , hyr e dil e tund peshqir sa here ti doje qejfi...une privat jam

  Falni?
   

 11. #670
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  dashuri do te thuash ti? hahahahah fal shuuume...

  fal gjithmone fal...

  po ti?...
   

 12. #671
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Fal,por jo cdo gje.
  Di te gatuash?


  🦂  🐾

 13. #672
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Po

  C’fare tipi e pershkruan veten tende ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 14. #673
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  442
  Forca e Rrespektit
  166
  frozen

  Planet per 2019?
  Lėviz vetė, pėrpara se tė lėvizėsh botėn.

 15. #674
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Nuk bej plane ,sepse gjithnje do dali dicka qe do i kthej mbrapsht

  Jetoni me schedule?
   

 16. #675
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Zero plan

  Jo

  Jete e veshtire ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 17. #676
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Vende Vende po, Vende vende jo

  Te duket normale qe dikush te perdori fotot e femijes neper rrjete sociale?
   

 18. #677
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Jo dhe per mendimin tim duhet ndaluar me ligj , eshte abuzive.

  Ty ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 19. #678
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  edhe une ashtu

  Kur sheh dike ne rruge qe qellon nje femije , reagon?
   

 20. #679
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Kam punen e atille, qe eshte e pamundur qe mos te reagoj... nderhyj sigurisht dhe merren masa .

  Mendon qe ka ardhur koha per te vene limit me ligj,per numrin e lindjes se femijeve per cift, apo cenon te drejtat e njeriut?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 21. #680
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Absolutisht kunder .
  Edhe pse disa sduhet te kene kurre femije, por jeta kjo eshte


  Je drastike ne vendime?
   

 22. #681
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Aty ku shikoj cenim Dhe nuk ndihem rehat.....yeah, ne te kundert I take it as it comes and how I feel .


  Pse kundra?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 23. #682
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Sepse kjo bote ka nevoje per krijesa te reja , ne e mbytem!
  Jam pro planifikimit familjar, por asesi pro drejt vendimeve te tilla.
  Nese nje familje ka mundesi te kete 7 femije, perse mos i kete?

  Mendon se politikat sociale jane ato qe duhet?
   

 24. #683
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Politika egziston , por njerezit kane dalur jashte kontrollit... shumica I bejne femijet sot per hall, trend.

  Krijesat e reja nuk do te thote me domosdo qe I reegullojne gjerat?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 25. #684
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,021
  Forca e Rrespektit
  472
  Jo, te tjera politika i rregullojne gjerat.

  Te pėlqen tė shkruash me stilograf?
   

 26. #685
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Po.

  Te pelqen me teper te shkruash me ngjyre te zeze apo blu?


  🦂  🐾

 27. #686
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,021
  Forca e Rrespektit
  472
  Blu.

  Mban bllok te vogel shėnimesh?
   

 28. #687
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kam nje te vogel e nje te madh, qe i perdor per MOM

  Per cfare i perdorni ju?
   

 29. #688
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,039
  Forca e Rrespektit
  905
  Per te shkruar poezi ose tregime.

  Cili/a eshte poeti/ja i/e preferuar?
   

 30. #689
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,193
  Forca e Rrespektit
  0
  Artisti forumit poet i shkėlqyer zbulues i pa shoq,shpifės profrsionist,qė mė mėson se ka ende tė pa mėsuar prandaj shtėrngoje tastjerėn dhe jepi bėji tė mėsojnė.

  Mė mbėshtesni nė kauzėn time kundėr shpifjes sė rėndomtė qė ju adresua gjysmės forumit,apo sjeni nė dijeni?
   

 31. #690
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Nuk jam shume ne djeni...por sido qe te jete...une them merre me lehte...nese ne jete do ti kapnim maj per maj gjerat do ishim ne kushdi sa luftra hahahaha

  keshtu je edhe ne jeten reale kaq detajist?...
   

Faqja 23 nga 34 I parėI parė ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •