Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 34 nga 34 I parėI parė ... 2425262728293031323334
Duke shikuar rezultatet 991 ne 1,012 nga 1012
 1. #1
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Pyetje pergjigje te ndryshme..

  Ceshte altruizimi per ju?
   

 2. #991
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,636
  Forca e Rrespektit
  2297
  Do luash apo jo ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #992
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,187
  Forca e Rrespektit
  89
  Naten e mire silly.
   

 4. #993
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,982
  Forca e Rrespektit
  904
  Mirmgjes.
  Si je??
   

 5. #994
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Flm mire!

  Si filloi dita per ty?...
   

 6. #995
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,982
  Forca e Rrespektit
  904
  Shum mire!

  Eshte kohe e mire nga ty?
   

 7. #996
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  pooo dite me diell...

  pi kafe ne mengjes?...
   

 8. #997
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,997
  Forca e Rrespektit
  471
  Po.
  Pi ēaj gjatė ditės?
   

 9. #998
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Po caj jeshil/ginger/boronice...

  po ti?...
   

 10. #999
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,997
  Forca e Rrespektit
  471
  Edhe unė, ēaj tė gjelbėr dhe boronice, por kėto kohėt e fundit kam zbuluar edhe njė lloj ēaji me kanellė, qė mė pėlqen.

  Tė bezdis muzika, kur je duke biseduar me njerėz?
   

 11. #1000
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,982
  Forca e Rrespektit
  904
  Ndonjeher edhe me....bezdis.

  Si reagon nese bashkebiseduesi nuk te degjon me vemendje?
   

 12. #1001
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Varet se me ke jam duke biseduar...kur biseda eshte terheqese dhe me njerez qe me pelqejne...me behet e tepert muzika ndonjehere...

  kur biseda nuk eshte interesante...muzika duket si "shpetim"...

  te bezdisin njerezit qe ankohen?...
   

 13. #1002
  jo kur eshte ulur zeri .....

  cfare po mendoni kte moment
  Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

 14. #1003
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,997
  Forca e Rrespektit
  471
  Jo, se ashtu janė vetvetja e tė sinqertė.

  Cilat janė temat e tua tė paralqyera tė bisedave?
   

 15. #1004
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,982
  Forca e Rrespektit
  904
  A do marr nje pergjigje pozitive.
  Temat e qefit
  Cfar tipi keni qen adoleshent/e?
   

 16. #1005
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Pak a shume keshtu sic jam sot...por i kisha me te larta dozat e te qeshurave...energjike...dhe solare...

  po ti?...
   

 17. #1006
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,982
  Forca e Rrespektit
  904
  Me e vetmuar/melankolike/eger.
  Sot nuk jam keshtu.

  A i beni te tjeret per te qeshur?
   

 18. #1007
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Perpiqem...por jo gjithmone i'a dal...

  cfare do doje te beje tani?...
   

 19. #1008
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,982
  Forca e Rrespektit
  904
  Te dilja shetitje

  Ju pelqen te beni vrap ne natyre?
   

 20. #1009
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  poo shume...

  mban kapuc tani ne dimer?...
   

 21. #1010
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,982
  Forca e Rrespektit
  904
  Po

  Semureni gjate dimrit apo veres?
   

 22. #1011
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  kam imunitet te forte pergjithsisht...sic thonte teto ollga (duron ollgeee zezaaa po he jepi duareve se s'pret puna hahahaha)...

  po ti semuresh shpesh?...
   

 23. #1012
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,982
  Forca e Rrespektit
  904
  Jo aq shpesh,por po u semura zor se sherohem shpejt.

  Zakonisht cfare te ben te qeshesh?
  (Filma/programe/anektoda)?
   

Faqja 34 nga 34 I parėI parė ... 2425262728293031323334

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •