Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 34 I parėI parė 1234567891011121314 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 91 ne 120 nga 1012
 1. #1
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Pyetje pergjigje te ndryshme..

  Ceshte altruizimi per ju?
   

 2. #91
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  kadaifin e di por pistakun se di cfare eshte...ose ka ndonje emer tjeter ketej nga zona ime hahahaha

  po drekoj shpejt...se di pse po me kaloi ora kaloj ne depresion hahahahaha

  po ti drekove? je e rregullt me vaktet?...
   

 3. #92
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Sapo ekzekutova nje supe dhe nje sallate

  Pistak eshte kjo se spo me vjen fjala

  Keni bere bakllava per kete vit?
   

 4. #93
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  ne i themi fistiqe ketyre...(kadaif me fistiqe duhet te jete e vecant)

  bakllavan po (mami-vjehrra) sepse une nuk ja them shume per pete fatkeqesisht...dhe problemi im eshte qe as e marr mundimin dmth..

  ti di te besh bakllava?...
   

 5. #94
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531
  Te pjek di.

  Kur shkruan c'ka te frymezon?
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 6. #95
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Shiu

  Qysh ta kuptojme nje mjalte, pa hile?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #96
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  sja kam iden.

  konsumoni mjalte gjate dimrit?

 8. #97
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Te pakten dy here ne jave

  Ti ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 9. #98
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  jo.
  rrymat muzikore qe pelqeni jane?

 10. #99
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Rap , R&B dhe Soul .

  Je pushim sot ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #100
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  jo,por punoj part time,paradite zakonisht.

  Ju pelqejne femijet?

 12. #101
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Normal qe po..Pervec atyre te llastuarve, kuptohet.

  Ku do e festosh Vitin e Ri dhe me ke?
  Beyond the horizon

 13. #102
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ne shpi

  Jeni tip festiv?
   

 14. #103
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Jo, nuk me pelqejne..

  Festa qe te pelqen me teper?
  Beyond the horizon

 15. #104
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Pervec faktit se ato dite kam pushim , asnje feste sme ndez...

  e bete festen e punes?
   

 16. #105
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Neser ne ora 4 te Fish City

  Te pelqen puna qe ben?
  Beyond the horizon

 17. #106
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  yes man.
  Si ke kaluar Cool?

 18. #107
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755
  Kam kaluar shume cool flm

  Ma thote dot njeri sa eshte sakte popullsia e Shqiperise se kjo 2 milione e 8-9 qind mije sikur po ma vret syrin. Aq pak???
   

 19. #108
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Popullsia e Shqipėrisė, 1 Janar 2018
  Popullsia e Shqipėrisė nė 1 Janar 2018, rezulton 2.870.324 banorė duke pėsuar njė rėnie me 0,2 % krahasuar me 1 Janar 2017.

  Struktura e popullsisė sipas gjinisė nė 1 Janar 2018 rezulton me 1.438.609 burra dhe 1.431.715 gra.

  Gjatė vitit 2017, shtesa natyrore e popullsisė (lindje-vdekje) ėshtė 8.637 banorė, duke pėsuar njė rėnie prej 16,5 % krahasuar me njė vit mė parė. Migracioni neto (Imigrantė-Emigrantė) nė vitin 2017, ėshtė -14.902 banorė.

  E kėnaqur?
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 20. #109
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  besoj qe po.

  cfare eshte kenaqesia per ju?

 21. #110
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Aki Shfaq Poten
  Kam kaluar shume cool flm

  Ma thote dot njeri sa eshte sakte popullsia e Shqiperise se kjo 2 milione e 8-9 qind mije sikur po ma vret syrin. Aq pak???
  Akiiii pse na ke harruar keshtu?! hahahahaha. ytttt

 22. #111
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Po se i do qejfi...

  Kur e more rrogen per here te fundit?
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 23. #112
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ka ca dite.

  A te pelqejne makaronat me fruta deti?

 24. #113
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  ehe makaronadha ME OKTAHPODUS....

  Po ty cte pelqen?
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 25. #114
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ka shume gjoonaa qe me pelqejne,po jane secret.:p

  A mbane shume sekrete?

 26. #115
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Hmmm edhe mbaj ... por varet edhe kundrejt kujt..
  Ju pelqen deti ne dimer?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 27. #116
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Poo,sidomos kur ka dallg. )

  Hera fundit qe ishit buze detit?

 28. #117
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Po. Keshtu ste merzit.

  Me trego ndonje pikture ne mur qe do e beje vete psh te dhoma jote?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 29. #118
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Poo,sidomos kur ka dallg. )

  Hera fundit qe ishit buze detit?

 30. #119
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,039
  Forca e Rrespektit
  905
  Para disa muajsh

  Mendon se natyra ka shpirt?
   

 31. #120
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Sigurisht,ne nga aty ushqehemi.
  Kur te mesojme sa do pak gjuhen e natyres,universit do mesojme te flasim me pak,te ndjejme me shume dhe te jemi nje mental me larte llogjik dhe shpirteror.

  A te pelqen astronomia?

Faqja 4 nga 34 I parėI parė 1234567891011121314 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •