Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 13 nga 13
 1. #1
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904

  Gėzuar Ditėlindjen Legally_Sweet ..

  Doja ti uroja ditėlindjen njė anėtarje mjaft simpatike, tė ėmbėl e mjaft tė dashur.
  Legally_Sweet tė uroj tė bėhesh 100 vjeēe.
  ~ S'te uroj asgje me teper pervec Lumturise sepse ajo perfshin gjithshka qe duhet ne jete . . Gezuar Ditelindjen ♥♥ !


  KKKKKKK.jpg
   

 2. #2
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Edhe 100 Legally
   

 3. #3
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,636
  Forca e Rrespektit
  2297
  Edhe 100 , te uroj fat & lumturi .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 4. #4
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,569
  Forca e Rrespektit
  151
  armikes tim nuk ja uroj
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 5. #5
  Uu Leg,paske patur ditlindjen?
  Te uroj vec miresi,lumturi,sukses ne profesion e ne cdo gje. Je margaritar per kete virtualitet.
  From Soul,
  🤩😘
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 6. #6
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,199
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Gezuar e Dashur LEga!
  Dhe 100,fat dhe mbaresi!

 7. #7
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,574
  Forca e Rrespektit
  4531
  Leg@!
  Urime ditelindja.

  T'kesh sukses e gjithe te mirat.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 8. #8
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Citim Origjinale Postuar nga legjenda Shfaq Poten
  armikes tim nuk ja uroj
  Euuu, kur u bem armikė ne, se tani po e lexoj per here te pare!
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 9. #9
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  736
  Forca e Rrespektit
  54
  Edhe njeqind vite te lumtura per Ju _ Sweet! Teta!
   

 10. #10
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  Bon Anniversaire Legally !
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 11. #11
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,569
  Forca e Rrespektit
  151
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Euuu, kur u bem armikė ne, se tani po e lexoj per here te pare!
  qdo here me ke kundershto ne qdo hape
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 12. #12
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,137
  Forca e Rrespektit
  5070
  Legally_Sweet gezuar ditelindjen
  Fat, mbaresi,gezim,realizime dhe lumturi te uroj!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 13. #13
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,176
  Forca e Rrespektit
  2593
  Happy Birthday honey xoxox
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •