Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 36 nga 36
 1. #1
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  64
  Forca e Rrespektit
  51

  Pershendetje!

  Pershendetje dhe mire se ju gjeta!
   

 2. #31
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,652
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Imp4cT Shfaq Poten
  E kam shkruajtur me larte qe 2 3 anetare i njoh nga nje forum tjeter.
  Apo ta them dhe iher anglisht? Lol
  Boh ... ti u more duke sulmuar Shqipen time, por ti qenke zero per veten tende ... c'fare nuk kuptove ne postimin tim me lart ? per k'te bashkengjitje e kisha fjalen. Jo jam i ri, e k'tej njeh gjysmen .. lool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #32
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  64
  Forca e Rrespektit
  51
  Okay Dear ZuZana, you are right.

  Cheers, Lol
   

 4. #33
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,652
  Forca e Rrespektit
  2297
  You sound a dik

  Shendet
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #34
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Arela,robi qe eshte rob i mire,nuk hy i here ne dy muaj.

  Gezuar 2019 njehere si fillim.
  E si mbarim diskutimi.
  Duku me shpesh ktej vajze. Perqafime!
  Hhahaahahahah te puth fort!
  U duka andej une e ngela pa u dukur ktej

  JUST ME..!

 6. #35
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074
  Citim Origjinale Postuar nga Imp4cT Shfaq Poten
  Te vetmen lule virtuale qe kisha e qe e ujisja cdo mengjes ma keputi Frank shpifsi.

  Qe atehere me ka ngelur vetem vazoja e saj bosh dhe kujtimi saj qe sme iken nga mendja.

  Te shplafte panuklla ce ke kete emer?
  E kam mer ne kohe adoleshence kte
  Me marrc te keqen

  JUST ME..!

 7. #36
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074
  Citim Origjinale Postuar nga Imp4cT Shfaq Poten
  Okay Dear ZuZana, you are right.

  Cheers, Lol
  Rri i ri me mire se gjuan pjeshka si pune nektarinash

  JUST ME..!

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •