Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 20 nga 20

Teme: Tapatalk

 1. #1
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  73
  Forca e Rrespektit
  51

  Tapatalk

  A eshte i pershtatshem per tapatalk ky forum se me navigu nga tel duket e pamundur.
   

 2. #2
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,726
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Nuk e di nese eshte e mundur nga Tapatalk , por ne Play store per android eshte

  Screenshot_2019-01-09-09-17-38-204_com.android.vending.jpg
   

 3. #3
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  73
  Forca e Rrespektit
  51
  Ai apk per android smu duk gje e shpesh here bente crash.
  E ka fajin WxP qe e paska lene forumin mas dore.
  WxP ke i rracion bretkosa dhe 2 birra tmdhaja po e bere.
  Ishalla tkujtohet naigjo nga bretkosat, Lol.
   

 4. #4
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,715
  Forca e Rrespektit
  2297
  Une perdori google Crome , dhe jam very happy me te .

  Provoje
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #5
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  4,021
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Sa e mundur aq edhe e pa mundur eshte te kalojme tek vbulletin 5 nuk e di pse sdi ta perdor mire vbulletin 5 dy here me ka dhen probleme me db e treta e verteta :p Do na duhet me fshi like status nga zerro... vec postime edhe tema ngelin sakte ! Rendesi ka qe tani jam pran jush edhe pa mungesa Tjeerat rregullohen te gjitha!
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 6. #6
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,726
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga WxP Shfaq Poten
  Sa e mundur aq edhe e pa mundur eshte te kalojme tek vbulletin 5 nuk e di pse sdi ta perdor mire vbulletin 5 dy here me ka dhen probleme me db e treta e verteta :p Do na duhet me fshi like status nga zerro... vec postime edhe tema ngelin sakte ! Rendesi ka qe tani jam pran jush edhe pa mungesa Tjeerat rregullohen te gjitha!
  Po le te fshihen dhe ti , rendesi ka ti thjeshtesohet jeta userave e ti, se statuset behen prape
   

 7. #7
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  73
  Forca e Rrespektit
  51
  Citim Origjinale Postuar nga WxP Shfaq Poten
  Sa e mundur aq edhe e pa mundur eshte te kalojme tek vbulletin 5 nuk e di pse sdi ta perdor mire vbulletin 5 dy here me ka dhen probleme me db e treta e verteta :p Do na duhet me fshi like status nga zerro... vec postime edhe tema ngelin sakte ! Rendesi ka qe tani jam pran jush edhe pa mungesa Tjeerat rregullohen te gjitha!
  Nga bretkosat nuk tu kujtu gjo, nuk te shkrukam as dot se u dashka me bo karantine.
   

 8. #8
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,726
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Imp4cT Shfaq Poten
  Nga bretkosat nuk tu kujtu gjo, nuk te shkrukam as dot se u dashka me bo karantine.
  e ka vu me limit shefi, pa kalu pragun e 40-50 postimeve , nuk i shkru dot kujt

  kshuqe bej ca shkrime lart e poshte dhe pastaj e ke udhen e lire
   

 9. #9
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  73
  Forca e Rrespektit
  51
  Ska gjo se do shkruj vete kur ta kuptoj.
   

 10. #10
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,715
  Forca e Rrespektit
  2297
  Shef qe nuk ja ka idene se c’fare behet ... Sa per emer . Lool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #11
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  4,021
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Karantinen e bone... Po me bretkocat ca do bojm kan kalu shume episode bretkocash hahahah spo mkujtohet :S
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 12. #12
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  73
  Forca e Rrespektit
  51
  Citim Origjinale Postuar nga WxP Shfaq Poten
  Karantinen e bone... Po me bretkocat ca do bojm kan kalu shume episode bretkocash hahahah spo mkujtohet :S
  Une ti msova ke Tit Katnari.
   

 13. #13
  Te vetmen gje qe duhet te besh me ata qe futen nga tel ( besoj shumica) ta besh me permasa standarte kur hyn ne te, sepse eshte e bezdishme duke luajtur me ekranin me madhisine e kam fjalen, duke zgjerjuar ekranin..
   

 14. #14
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Mos i beni ato gafa te na fshini liket
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 15. #15
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Kur ti fshini lajqet, mos harroni me i fshi edhe dislajqet.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 16. #16
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,726
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Kur ti fshini lajqet, mos harroni me i fshi edhe dislajqet.
  Kaq sa ke marre ti kto kohe zor se fshihen...do i dalin thinjat wxp
   

 17. #17
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Kaq sa ke marre ti kto kohe zor se fshihen...do i dalin thinjat wxp
  E pata pėr krejt forumin.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 18. #18
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  E pata pėr krejt forumin.
  Mu vetem disliqet e Ketrushit me hiqni te tjerat i suportoj...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 19. #19
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Mu vetem disliqet e Ketrushit me hiqni te tjerat i suportoj...
  Po u hoqen lajqet, nuk ka mė Ketrush.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 20. #20
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Po u hoqen lajqet, nuk ka mė Ketrush.
  hikini....
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •