Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 2 nga 2
 1. #1
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,228
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Shperthim ne qender te Parisit, disa te plagosur (Live)

  Shperthim nė qendėr tė Parisit, disa tė plagosur (Live)

  paris.jpg

  Njė shpėrthim i fuqishėm ėshtė shėnuar nė qendėr tė Parisit mėngjesin e sė shtunės. Lajmi ėshtė konfirmuar nga policia, e cila thotė se shpėrthimi ndodhi nė Rue de Trevise. Si pasojė e kėsaj ėshtė shkaktuar zjarr dhe panik nė zonq. Imazhet pas shpėrthimit janė postuar nė Tėitter dhe duken dėme tė shumta.

  RT - Explosion in central Paris

  READ MORE:...


  Policia i bėn thirrje qytetarėve tė qėndrojnė larg zonės ku ndodhi shpėrthimi. Tė dhėnat paraprake flasin pėr disa tė plagosur por zyrtarisht ende nuk ka gjė tė konfirmuar. Informacionet e para tregojnė se shpėrthimi mund tė jetė shkaktuar nga njė rrjedhje gazi.

  12 janar 2019 gazeta-Shqip.

 2. #2
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,663
  Forca e Rrespektit
  2297
  Qenka bere nami , keq puna ne France . Nuk po e vene dot per terezie .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •