Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 26 nga 26 I parėI parė ... 1617181920212223242526
Duke shikuar rezultatet 751 ne 753 nga 753

Teme: SMS i FUNDIT

 1. #1
  Muslim fv fv fv fv fv fv fv Avatari i loyalx
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  n'sprova paralajmeruese... 'neper Kosovė rreth e rreth'
  Postime
  858
  Forca e Rrespektit
  18

  Post SMS i FUNDIT

  Po e rihap temen, ketu mund te postoni sms-at e fundit qe keni marre ne celularin tuaj...

  Kenaquni...
  ...

 2. #751
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,506
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Une kam shume shoqe qe po behen me kalamaj kur jane larg meje....
  Ps tani ma shkruaj ne prv eshte ajo qi mendoj une apo ajo qi mendon tina....
  Ajo qi menojme te dy...atje tutje ne Alemania
   

 3. #752
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,237
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8321
  A ki plane per vikend 🤔
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 4. #753
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,793
  Forca e Rrespektit
  529
  We miss u. Make sure to come at office next Monday.....

  Normal s'ka gallata kur nuk vete.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

Faqja 26 nga 26 I parėI parė ... 1617181920212223242526

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •