Shqiptar te Bashkuar
android

Shfaq Rezultatet e Sondazhit: Do te martoheshe me nje femer qe nuk eshte e virgjer ?

Votuesit
101. Ju nuk mund te votoni kete sondazh
 • Absolutisht jo

  25 24.75%
 • Nuk ka fare rendesi virgjeria

  76 75.25%
Faqja 23 nga 23 I parėI parė ... 1314151617181920212223
Duke shikuar rezultatet 661 ne 674 nga 674
 1. #1
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  34
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945

  A martohesh me 1 jo te virgjer ?

  Nė pjesėn mė tė madhe tė historisė njerėzore, jeta e grave ishte, tamam, nė mėshirė tė virgjėrisė. Njė grua qė humbiste virgjėrinė pėrpara se tė martohej duhej tė ndėshkohej : ajo nuk nderohej, familja e saj poshtėrohej prej saj, askush nuk dėshironte tė martohej me tė dhe ajo rrihej madje edhe e vdiste familja. Nuk kishte rėndėsi nėse ajo e humbiste virgjėrinė me vullnet, ose pėrdhunohej.

  Gratė qe e humbitnin virgjėrinė kur nuk ishin akoma tė martuara, ato humbitnin tė drejtėn e pasurisė. Kjo i bėnte ato pa shtėpi dhe i linte pa asnjė mundėsi jetese pėr veten. Shumė nga kėto gra qė u mohohej pronėsia, pėrfundonin nė prostitucion qė tė mbanin veten. Ato nuk e donin kėtė, por ishin tė detyruara sepse nuk kishin ku tė shkonin dhe nuk kishin asgjė tjetėr tė shisnin veē trupit tė tyre.

  Nė Athinėn e vjetėr, ligji kėrkonte qė gratė e reja qė humbitnin virgjėrinė pėrpara martesės, tė shiteshin si skllave. Kjo ishte gjithēka qė ato meritonin sapo shkatėrronin reputacionin e tyre dhe nderin e familjes sė tyre. Ligji Romak i lejonte baballarėt t’i vrisnin vajzat e tyre dhe burrat qė kanė tėrhequr ato, kur vajza e humbte virgjėrinė pėrpara martesės. Po njėsoj ka qenė edhe nė vende dhe kohė tė tjera. Nė disa pjesė tė botės, akoma dhe sot ekzistojnė “krimet e nderit”. Gratė qė humbasin virgjėrinė pėrpara martesės mund tė rrihen, mutilohen (shkatėrrohen), ose vriten nga familja. Justifikim pėr kėtė ėshtė se babai, vėllai ose njė i afėrt mashkull i saj mendon se ajo ka bėrė diēka “jo tė ndershme”.

  Shkurt: Virgjėria ka qenė, ndonjėherė, ēėshtje jete ose vdekjeje. Herė tė tjera ajo ka bėrė qė jeta e vajzės tė ndryshojė nga njė jetė mizerabėl nė varfėri, nė njė jetė tė lumtur, tė gėzuar e tė begatė. Ajo ka pėrcaktuar nė se do tė gjesh dot njė partner,ose jo. Por nuk kanė qenė tė rralla rastet kur kėto gjėra kombinoheshin tė gjitha sė bashku.

  Sot ne Shqiperi a eshte kapercyer kjo tabu? A jemi te gatshem te martohemi me nje vajze jo te virgjer?
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 2. #661
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,221
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  O drejtor , e bere neven te dal nga vetja me keto qe shkruan......mos ma degjenero themeluesen e forumit oreeeeee
  ahahahahaha,ashtu ashtuu bertitii
   

 3. #662
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,050
  Forca e Rrespektit
  530
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Mos u bej fare tani,ama cvirgjerohet ne vrimen krysore femra,tjerat sjane gje. ahahahahahhahaha
  ci do tjerat?! kot.
  une nje mendim shpreha… dmth skam paragjykime por vetem nje kusht te vockel…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 4. #663
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,050
  Forca e Rrespektit
  530
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  O drejtor , e bere neven te dal nga vetja me keto qe shkruan......mos ma degjenero themeluesen e forumit oreeeeee
  ju kam thon mos u mernni me t'degjenerum, po ku merrni vesh ju…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 5. #664
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,631
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Mos u bej fare tani,ama cvirgjerohet ne vrimen krysore femra,tjerat sjane gje. ahahahahahhahaha
  ci do tjerat?! kot.

  Ops e paskeni bo pornografi :@
  Ju denoj !
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 6. #665
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,050
  Forca e Rrespektit
  530
  Ja keshtu jane keto vetem me pislliqe merren e pastaj me akuzojne mua se I kam nxjerre nga udha e shejtanit…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 7. #666
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,346
  Forca e Rrespektit
  1514
  dhe paramendo te jene vet djalli, e te akuzojn se po na nxjerr nga rruga e djallit, sigurisht do e ndjesh si blasfemie hahaha

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 8. #667
  ◕‿◕ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  587
  Forca e Rrespektit
  197
  Ketu te zika dhimbja kokes nga niveli diskutimit
   

 9. #668
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,221
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Citim Origjinale Postuar nga Hope Shfaq Poten
  Ketu te zika dhimbja kokes nga niveli diskutimit
  Nuk oshtt e lehte diskutoshh rreth "vrimave" ahahhahahahahahahaha.
   

 10. #669
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,420
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Si perfundim si perfundoi ky diskutimi? kush u cvirgjerua , se nevi qeka bo sallate
   

 11. #670
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,221
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Si perfundim si perfundoi ky diskutimi? kush u cvirgjerua , se nevi qeka bo sallate
  O goc ketu qepim nuk shqepim. ahhahahahahaha
  Cfareee flettt?!
   

 12. #671
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,420
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  O goc ketu qepim nuk shqepim. ahhahahahahaha
  Cfareee flettt?!
  Di une i ziu....ktu shqepje pa limit pashe
   

 13. #672
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  736
  Forca e Rrespektit
  267
  Pse ka akoma te tilla mendesi?!
   

 14. #673
  ◕‿◕ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  587
  Forca e Rrespektit
  197
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Nuk oshtt e lehte diskutoshh rreth "vrimave" ahahhahahahahahahaha.
  Ashtu duket.... S eshte e lehte fare me mbajt kandilin!
   

 15. #674
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,069
  Forca e Rrespektit
  2593
  Nuk baj naze
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

Faqja 23 nga 23 I parėI parė ... 1314151617181920212223

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. A tė martohesh me tė? Ta thonė yjet
  Nga AnGeLiC ne forum Astrologjia
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-05-2017, 16:11

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •