Shqiptar te Bashkuar
android

Shfaq Rezultatet e Sondazhit: Antari i vitit 2018

Votuesit
31. Ju nuk mund te votoni kete sondazh
 • Kitrra 123

  6 19.35%
 • Zana1

  7 22.58%
 • Violeta

  3 9.68%
 • ricky_ch

  1 3.23%
 • Vveton

  9 29.03%
 • Frank

  0 0%
 • Mr Cool

  0 0%
 • Artin

  1 3.23%
 • Goca e Detit

  2 6.45%
 • Frozen

  0 0%
 • Nicktjeter

  2 6.45%
 • Hope

  0 0%
 • Loverboy

  0 0%
 • C3nI

  0 0%
 • Sad

  0 0%
 • Destiny

  0 0%
 • Bjonde^kacurrelse

  0 0%
 • Rildi.s

  0 0%
 • milva

  0 0%
 • Derjansi

  0 0%
Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 154
 1. #1
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,856
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Antari i vitit 2018

  Pershendetje te gjithve,

  Kete vit si per cdo vit do zgjedhim Antarin e vitit, sipas tradites.

  Uroj te jeni sa me objektiv ne votim, dhe jo sepse jemi miq apo shok  120-500x500.jpg

  Lista perfshin te gjithe ata antar qe kane me shume se 50 postime , e qe kane qene aktiv.

  Ps: te me falni per varferine ne hapjen e temes, por nga celi nuk bej dot me shume
   

 2. #2
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,888
  Forca e Rrespektit
  3405
  Vota ime shkon per Zanen.


  🦂  🐾

 3. #3
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,331
  Forca e Rrespektit
  905
  Vota ime shkon per kitrren.
  Kismet ne 2019,kush ta meritoje.
   

 4. #4
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,587
  Forca e Rrespektit
  151
  vota ime shkon per zana e meriton shum kjo edhe ju faleminderoj shum stafi qe nuk me fut ne votim
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 5. #5
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  74
  Forca e Rrespektit
  2
  Po me mua cke ca tkam bo eee. Nuk kam qen prezente deri para nje jave dhe pse nick e kam regj ktu e nje vit me pare. Por flm
   

 6. #6
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  74
  Forca e Rrespektit
  2
  Po me mua cke ca tkam bo eee. Nuk kam qen prezente deri para nje jave dhe pse nick e kam regj ktu e nje vit me pare. Por flm vota ime shkon per Vvetoni
   

 7. #7
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,856
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Destiny Shfaq Poten
  Po me mua cke ca tkam bo eee. Nuk kam qen prezente deri para nje jave dhe pse nick e kam regj ktu e nje vit me pare. Por flm
  Mire ate po spaske as 50 postime

  Ne fakt per te qene fair, ti nuk duhet te ishe...por duke qene nga telefoni nuk e menaxhoja dot persa i takon nr te anatareve.
  Dmth funksionon kshu...hap sondazhin dhe vendos fillimisht nr e antareve.
  Une e vendosa me hamendje 20. Dhe kur kalova ne faqen tjeter, ku vendosen emrat....nuk ishin 20 antare....
  Me pak fjale do me duhej te fshija temen, te hapja nje te re..etj etj
  Dhe gjendur ne keto kushte ,perfshiva e ty.

  Aman mos me merr inat

  Dhe votoje vetonin se sia ke dhene voten ...
   

 8. #8
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,856
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Personalisht jam mes dy userave....kur te votoj do them me shume.
   

 9. #9
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,472
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Cfare te them per anetaret. Anetaret e thjeshte te ketij forumi jane bazamenti qe e mban ne kembe dhe e gjalleron ne menyre te vazhdueshme. Koheve te fundit nje kontribut te madhe ne kete drejtim kane dhene: milva, frozen, Frank, Mr Cool, hope, Bjonde^kacurrelse etj.

  Pa dashur te anashkaloje ketu anetaret standard qe nuk ju ndan kurre forumit dhe jane me meritoret per mbajtjen ne kembe: vvetoni, zana, violeta ..... megjithate jame plakur duke e dashur nicken qe se nderroje me asigje: Eshte luftetare, e fshime krejt por e embel
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 10. #10
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,587
  Forca e Rrespektit
  151
  po flas hapur zana e meriton shum me shum kam teper respekt duhet ajo te jete moderator ne forum por e anashkalojn
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 11. #11
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,860
  Forca e Rrespektit
  2297
  Flm legjenda & Abis .. : )


  Ps... Voten time do ta bej publike , ne ditet ne vijim.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #12
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,472
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Flm legjenda & Abis .. : )


  Ps... Voten time do ta bej publike , ne ditet ne vijim.
  Zane, qa u ba mi dreq po prin a
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 13. #13
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,587
  Forca e Rrespektit
  151
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Flm legjenda & Abis .. : )


  Ps... Voten time do ta bej publike , ne ditet ne vijim.
  esht e drejta jote zana
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 14. #14
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  74
  Forca e Rrespektit
  2
  Edhe kte ma bere? Kam bere dy postime se spo e kuptoja pse nuk e ndryshoja dot postimin meparshem ������. Meqe ti bere ate lapsus Vvetoni meriton dy vota.
   

 15. #15
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,860
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga legjenda Shfaq Poten
  po flas hapur zana e meriton shum me shum kam teper respekt duhet ajo te jete moderator ne forum por e anashkalojn
  Nuk me pelqejne ngjyrat legjenda........ perkundrazi nese e ke vene re , i luftoj sa here qe identifikohen ne emer te tyre.

  Flm per respektin gjithsesi
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #16
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,587
  Forca e Rrespektit
  151
  moni desha te pyes seriozisht nuk vendos moderator me aktive si esht kitra zana ken vendos disa moderator ata nuk vlen per asgje
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 17. #17
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,860
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Zane, qa u ba mi dreq po prin a
  Mirembrema kitrra123 : )

  Kam pershtypjen qe k'to dite do te dukesh me shpesh k'tej.... se ne pergjithesi ke bere mungesa k'te vit : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #18
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,587
  Forca e Rrespektit
  151
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Nuk me pelqejne ngjyrat legjenda........ perkundrazi nese e ke vene re , i luftoj sa here qe identifikohen ne emer te tyre.

  Flm per respektin gjithsesi
  met vertet kam shum respket ndja teje e kitres
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 19. #19
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,472
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Mirembrema kitrra123 : )

  Kam pershtypjen qe k'to dite do te dukesh me shpesh k'tej.... se ne pergjithesi ke bere mungesa k'te vit : p
  Patjeter Zane,

  Eshte koha e te vjelave. Ku le une pa vjelur kokrrat
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 20. #20
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,860
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Patjeter Zane,

  Eshte koha e te vjelave. Ku le une pa vjelur kokrrat

  Sigurisht ... ama duhet edhe te lodhesh per to : p

  Bereqet te mbare, kitrra 123 . : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 21. #21
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,472
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Sigurisht ... ama duhet edhe te lodhesh per to : p

  Bereqet te mbare, kitrra 123 . : )
  Zane, realiteti eshte ketu ne kete forum.

  Ka dy vite qe me munde me vota dhe une te pergezoje per kontributin qe ke dhene ketej. Megjithate nonje kokerr e meritoje dhe une si plak qe jam.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 22. #22
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,860
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Zane, realiteti eshte ketu ne kete forum.

  Ka dy vite qe me munde me vota dhe une te pergezoje per kontributin qe ke dhene ketej. Megjithate nonje kokerr e meritoje dhe une si plak qe jam.
  Ke kohe po he... sondazhi sapo eshte hapur , lodhu ca me shume k'to dite .. e mbase ja del qylit k'te vit : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 23. #23
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Plakun!! Tabani i forumit!

 24. #24
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,472
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ke kohe po he... sondazhi sapo eshte hapur , lodhu ca me shume k'to dite .. e mbase ja del qylit k'te vit : )
  Zane, edhe ne 2015 me paske munde madje me diference shume te madhe. Mos ma gjelozo shporten se e ke me te madhe
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 25. #25
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,860
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Zane, edhe ne 2015 me paske munde madje me diference shume te madhe. Mos ma gjelozo shporten se e ke me te madhe
  Nuk kam se qysh te xhelozoj dike qe paska humbur 2 vjet rradhazi ha ha ... me duket se po ndodh e kunderta : : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 26. #26
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,587
  Forca e Rrespektit
  151
  stafi nga frika se mundet ta fitoj qmim e viti nuk me vendos ne liste
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 27. #27
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,472
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Nuk kam se qysh te xhelozoj dike qe paska humbur 2 vjet rradhazi ha ha ... me duket se po ndodh e kunderta : : )
  Zane, ne tri vitet e fundit, nuk kame marre vote nga anetaret e njejte. E ke ketu ne forum. Thjeshte isha i kenaqur te te ndiqja nga pas A kete vit te dua pas meje
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 28. #28
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,860
  Forca e Rrespektit
  2297
  Zana nuk ju hyn gjerave kaq thelle, kitrra 123 ... e nuk merrem me lobotime, por une personalisht nuk mund te justifikoj voten time per dike qe nuk ka qene aktiv i mjaftueshem , se perndryshe do te te ndihmoja : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 29. #29
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,769
  Forca e Rrespektit
  4532
  Votova Goca e Detit.

  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 30. #30
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,587
  Forca e Rrespektit
  151
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Zana nuk ju hyn gjerave kaq thelle, kitrra 123 ... e nuk merrem me lobotime, por une personalisht nuk mund te justifikoj voten time per dike qe nuk ka qene aktiv i mjaftueshem , se perndryshe do te te ndihmoja : )
  zana une te votova ty
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •