Shqiptar te Bashkuar
android

Shfaq Rezultatet e Sondazhit: Stafisti i vitit 2018

Votuesit
22. Ju nuk mund te votoni kete sondazh
 • Dangerous

  1 4.55%
 • Hartini

  0 0%
 • Legally_sweet

  2 9.09%
 • Passion

  2 9.09%
 • Zoteria Juaj

  0 0%
 • Delirium

  0 0%
 • Abis

  1 4.55%
 • Nevertiti

  5 22.73%
 • Drejtori

  2 9.09%
 • Jana80

  0 0%
 • Soulmind

  2 9.09%
 • Arfenilla

  1 4.55%
 • Darius

  0 0%
 • Monique

  6 27.27%
Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 152
 1. #1
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Stafisti i vitit 2018

  Pershendetje,

  Le te votojme edhe per stafistin e vitit , ashtu sic tashme veprojme per cdo fund viti.

  Ju lutem presim te jeni sa me objektiv....


  120-500x500.jpg
   

 2. #2
  gjys ty e gjys nevit
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 3. #3
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Votova per Legally Sweet
  Beyond the horizon

 4. #4
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  gjys ty e gjys nevit
  Gje edhe nai tjeter qe e meno si ty dhe ma jep 1 te plote
   

 5. #5
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,569
  Forca e Rrespektit
  151
  vota ime shkon per drejtori
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 6. #6
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Kjo cerdhe, sa e vjeter aq e embel, me gjithe veshtiresite qe ka kaluar dhe kalon, po mbahet me fryme. Mu atehere kur me duket se po shuhet si feniksi ngre krye dhe me lumturon.

  Nje kontribut te madhe ne bulezimin pranveror te kesaj cerdhe japin anetaret dhe stafi secili me mundesite e tij. Kete vit them se nje kontribut mjafte te cmuar, ne mbajtjen ne kembe,kane dhene Nevertite dhe Monique.

  Dua ta vecoje per nje nuance Moniquen. Ky dreq, po deshi, ngjalle te vdekurit e le me nje forum
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 7. #7
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,636
  Forca e Rrespektit
  2297
  Edhe k'te vit si c'do vit tjeter .. do te votoni njeri tjetrin ? loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 8. #8
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Gje edhe nai tjeter qe e meno si ty dhe ma jep 1 te plote
  haha ja e morre

  une po votoj Nevin
  per nervat,per gadishmerine per energjine dhe palodhjen duke qene aktive 12/12 te vitit. Pa i heq asnje presje as Monit. Per me teper qe ne drejtim e ka zanat.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 9. #9
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  haha ja e morre

  une po votoj Nevin
  per nervat,per gadishmerine per energjine dhe palodhjen duke qene aktive 12/12 te vitit. Pa i heq asnje presje as Monit. Per me teper qe ne drejtim e ka zanat.
  Une du pika mi...nuk merrem me presje

  Thx sol per konsideraten qe ke , per gjithe dashnine si ke dhe sigurisht..per objektivitetin tend.
  Edhe per mu nevja e meriton!
   

 10. #10
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,985
  Forca e Rrespektit
  904
  E vetmja gjé qė sme pelqen nkte forum,ėsht kjo stafisti vitit.
  P.s do doja te ma hiqje emrin nga aty
  Ska nevoj tme votoj askush sesa e aft jam qoft sii staff apo si anetare.
  e nese kjo gje mcon nė heqjen e grades,hiqeni .
   

 11. #11
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
  E vetmja gjé qė sme pelqen nkte forum,ėsht kjo stafisti vitit.
  P.s do doja te ma hiqje emrin nga aty
  Ska nevoj tme votoj askush sesa e aft jam qoft sii staff apo si anetare.
  e nese kjo gje mcon nė heqjen e grades,hiqeni .
  Merre si loje ...pse i jep kaq shume ze kot.
   

 12. #12
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  432
  Forca e Rrespektit
  166
  une se them voten ama votova
   

 13. #13
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,806
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  une se them voten ama votova
  Votimi eshte i hapur,shihet kush voton dhe ke voton


  🦂  🐾

 14. #14
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,985
  Forca e Rrespektit
  904
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Merre si loje ...pse i jep kaq shume ze kot.
  Nuk,eshte loje.
  Nuk e dua emrin tim aty.
   

 15. #15
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Aman o natta , patjeter ta heq une pa merak
  Shnet
   

 16. #16
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,574
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
  Nuk,eshte loje.
  Nuk e dua emrin tim aty.
  Mos ta ndiej se un e ti kot jemi aty.

  S'dijme te moderojme.

  Votova per me puntoren e stafit.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 17. #17
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,985
  Forca e Rrespektit
  904
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Mos ta ndiej se un e ti kot jemi aty.

  S'dijme te moderojme.

  Votova per me puntoren e stafit.
  Fol,per...veten
  Mos....mngatrro....me...veten.
  Nuk...tkerkova...mendim
   

 18. #18
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  432
  Forca e Rrespektit
  166
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Votimi eshte i hapur,shihet kush voton dhe ke voton
  flm qe i rri gati cdo postimi
   

 19. #19
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Passioni rrit vlerat e stafit
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 20. #20
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Un votova monin edhe nevi meriton gjysmen e votes por kete radh monin merr voten time ..
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 21. #21
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,661
  Forca e Rrespektit
  615
  Votova per Passionin, mgjth nje falenderim per te gjithe stafin sepse kane punuar shume mire gjate gjithe ketij viti.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 22. #22
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,199
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Drejtorin,per stabilitetin,tolerancen dhe pozitvitetin qe ka,qofte ndaj pjestarve te stafit,apo ndaj antarve!

 23. #23
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514

  meqenese e kam jep voten, porse Dangerous do ia jepja Voten, dhe do e meritonte bukur.

  Njeri i menqur qe i njeh kufijte, si Dangerous nuk takova ketu....


  edhe Hartini, Delirum shum te urte...teper te urte.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 24. #24
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514

  tani Darius, sdi si hyni ne staff.... rrall shihet ky ne Forum, ashtu edhe Arfe…. Zoteriun poashtu nuk eshte pare moti…. nuk duket.


  veq mos me flisni pastaj per kontributin ne forum se po ju shoh sikur ne gjumė….


  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 25. #25
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten

  tani Darius, sdi si hyni ne staff.... rrall shihet ky ne Forum, ashtu edhe Arfe…. Zoteriun poashtu nuk eshte pare moti…. nuk duket.


  veq mos me flisni pastaj per kontributin ne forum se po ju shoh sikur ne gjumė….

  Rralle a jo ,jane pjese e stafit Violeta...
   

 26. #26
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Rralle a jo ,jane pjese e stafit Violeta...

  te pergjumur - do llogariten ndryshe.
  njejt sikurse parlamentaret ne politikė….. kur sbejn gje per te miren e vendit, zbresin nga karriga.


  rrall e rrall...… ateher llogariten se ishin dikur, porse tani sjan ne funksion, aq.


  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 27. #27
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten

  te pergjumur - do llogariten ndryshe.
  njejt sikurse parlamentaret ne politikė….. kur sbejn gje per te miren e vendit, zbresin nga karriga.


  rrall e rrall… ateher llogariten se ishin dikur, porse tani sjan ne funksion, aq.

  Unė jam pėr revolucion, duhet tė i rrėzojmė! :p
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 28. #28
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten

  tani Darius, sdi si hyni ne staff.... rrall shihet ky ne Forum, ashtu edhe Arfe…. Zoteriun poashtu nuk eshte pare moti…. nuk duket.


  veq mos me flisni pastaj per kontributin ne forum se po ju shoh sikur ne gjumė….

  Ehh moj moter kur behen fmija nuk kishe koh ase me vjehrren mu marr e jo me forumin
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 29. #29
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  sdua te keqkuptohem aspak…. se edhe une kam perher angazhime, por perseri kthehem ne Forum.


  Populli yne ka nevoje per angazhim dhe per ndertim te rinisė sonė….

  mjaft mbetem ne gjumė si popull me dekada…  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 30. #30
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  sdua te keqkuptohem aspak…. se edhe une kam perher angazhime, por perseri kthehem ne Forum.


  Populli yne ka nevoje per angazhim dhe per ndertim te rinisė sonė….

  mjaft mbetem ne gjumė si popull me dekada…


  Si qytetar i kėtij forumi tė ftoj nė revolucion, duhet tė e rrėzojmė kėtė klasė burokratėsh, tė padenjė pėr tė udhėhequr me ne!
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •