Shqiptar te Bashkuar
android

Shfaq Rezultatet e Sondazhit: Stafisti i vitit 2018

Votuesit
22. Ju nuk mund te votoni kete sondazh
 • Dangerous

  1 4.55%
 • Hartini

  0 0%
 • Legally_sweet

  2 9.09%
 • Passion

  2 9.09%
 • Zoteria Juaj

  0 0%
 • Delirium

  0 0%
 • Abis

  1 4.55%
 • Nevertiti

  5 22.73%
 • Drejtori

  2 9.09%
 • Jana80

  0 0%
 • Soulmind

  2 9.09%
 • Arfenilla

  1 4.55%
 • Darius

  0 0%
 • Monique

  6 27.27%
Faqja 6 nga 6 I parėI parė 123456
Duke shikuar rezultatet 151 ne 152 nga 152
 1. #1
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,681
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Stafisti i vitit 2018

  Pershendetje,

  Le te votojme edhe per stafistin e vitit , ashtu sic tashme veprojme per cdo fund viti.

  Ju lutem presim te jeni sa me objektiv....


  Bashkangjitje 34178
   

 2. #151
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Urime Mony... lart e me lart
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 3. #152
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  432
  Forca e Rrespektit
  166
  urime Moni
  Lėviz vetė, pėrpara se tė lėvizėsh botėn.

Faqja 6 nga 6 I parėI parė 123456

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •