Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 15 nga 15 I parėI parė ... 56789101112131415
Duke shikuar rezultatet 421 ne 435 nga 435
 1. #1
  So EmoTionaL fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Lolita25
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  L'arc-En-CieL!
  Postime
  837
  Forca e Rrespektit
  24

  Kam mesuar se...

  Kam mėsuar se...
  Nuk mund ta bėsh dikė qė tė t'dashurojė.
  E tėra qė mund tė bėsh ėshtė tė jesh dikush qė dashuron.
  E pjesa tjetėr varet nga pala tjetėr.

  Kam mėsuar se...
  Pa marr parasyshė sa kujdesem unė,
  disa njerėz nuk ma kthejnė kujdesin.


  Kam mėsuar se...
  Nevojiten vite tė tėra pėr tė ndėrtuar besimin
  dhe vetėm njė sekondė pėr ta shkatėrruar atė.


  Kam mėsuar se...
  Nuk llogaritet se ē'ka ke nė jetėn tėnde
  por, ajo qė llogaritet ėshtė kush ėshtė nė jetėn tėnde.


  Kam mėsuar se...
  Mund tė mbėshtetesh nė sharmin tėnd pėr mė sė shumti pesėmbėdhjetė minuta .
  Pas kėsaj mė mirė ėshtė tė mėsosh diēka.

  Kam mėsuar se...
  Nuk ėshtė e rėndėsishme ajo qė ndodh me njerėzit.
  E rėndėsishme ėshtė ē'ka bėjnė ata pėr kėtė gjė.

  Kam mėsuar se...
  Mund tė bėsh shumė gjėra pėr njė ēast,
  qė gjithė jetėn do t'sjellin kokėēarje.

  Kam mėsuar se...
  Pa marr parasyshė si e shtreson njė gjė,
  gjithnjė ekzistojnė dy anė tė asaj shtrese.

  Kam mėsuar se...
  Mė nevojitet kohė e gjatė,
  qė tė bėhem personi qė dua tė jem.


  Kam mėsuar se...
  Se shumė mė lehtė ėshtė tė reagosh,
  se tė mendosh.

  Kam mėsuar se...
  Nga tė dashurit gjithnjė duhet tė ndahemi me fjalė tė dashura.
  ngase mund tė jetė hera e fundit qė i shohim.

  Kam mėsuar se...
  Mund tė shkosh shumė mė gjatė,
  pas asaj qė mendon se s'mundesh mė.

  Kam mėsuar se...
  Ne jemi pėrgjegjės pėr atė qė bėjmė,
  pa marr parasyshė si ndihemi.

  Kam mėsuar se...
  Ose ti e kontrollon qėndrimin tėnd,
  ose ai tė kontrollon ty.

  Kam mėsuar se...
  Heronjtė janė njerėz qė e bėjnė atė qė duhet bėrė,
  kur nevojitet tė bėhet njė gjė e tillė, pa i marr parasyshė pasojat.

  Kam mėsuar se...
  Pėr t'u mėsuar me falė,
  duhet tė ushtrosh gjatė.

  Kam mėsuar se...
  Ekzistojnė shumė njerėz qė ju duan pa masė,
  por thjeshtė nuk e dijnė mėnyrėn si t'ju tregojnė.


  Kam mėsuar se...
  Paraja ėshtė mėnyrė dėshtuese pėr tė llogaritur suksesin.

  Kam mėsuar se...
  Ndonjėherė, njerėzit qė ju keni pritur t'ju shqelmojnė kur jeni tė shtrirė nė tokė,
  do tė jenė ata qė do t'ju ndihmojnė tė ngriteni nė kėmbė.

  Kam mėsuar se...
  Ndonjėherė kur jam i hidhėruar, kam tė drejtė tė jem i hidhėruar,
  por kjo s'mė jep tė drejt tė bėhem i pamėshirshėm.

  Kam mėsuar se...
  Miqėsia e vėrtetė vazhdon tė rritet, qoftė edhe pėrtej distancave tė mėdha
  e njėjta gjė ndodh me dashurinė e vėrtetė.

  Kam mėsuar se...
  Vetėm nėse dikush nuk ju do nė mėnyrėn qė ju dėshironi t'ju dojė
  nuk do tė thotė se nuk ju do me gjithė ē'ka ka.

  Kam mėsuar se...
  Familja juaj nuk do tė jetė gjithnjė pranė jush. Duket qesharake, por njerėzit me tė cilėt s'keni fare lidhje mund tė
  kujdesen pėr ju, t'ju duan dhe t'ju mėsojnė qė sėrish t'i besoni njerėzve.
  Familjet nuk janė afėrsi biologjike!

  Kam mėsuar se...
  Pa marr parasysh se sa i mirė ėshtė miku juaj,
  ka pėr tė ju lėnduar kohė - pas kohe, dhe ju duhet tė mėsoheni t'ia falni pėr njė gjė tė tillė.

  Kam mėsuar se...
  Gjithnjė nuk mjafton tė jesh i falur nga tė tjerėt.
  Ndonjėherė duhet tė mėsohesh qė edhe vetė tė fal.

  Kam mėsuar se...
  Pa marr parasysh sa keq ėshtė thyer zemra jote
  bota nuk ndalet pėr shkak tė pikėllimit tėnd.

  Kam mėsuar se...
  Kushtet dhe rrethanat mund tė ndikojnė pėr atė kush jemi ne,
  por ne jemi pėrgjegjės pėr atė se kush bėhemi nė ardhmėri.

  Kam mėsuar se...
  Vetėm pėr shkak se dy njerėz fjalosen, kjo nuk do tė thotė se nuk e duan njėri tjetrin,
  dhe vetėm pėr shkak se nuk fjalosen, nuk do tė thotė se e duan njėri tjetrin.

  Kam mėsuar se...
  Nuk duhet t'i ndyshojmė miqtė;
  Nėse i kuptojmė ndryshimet e tyre

  Kam mėsuar se...
  Dy njerėz mund tė shikojnė saktėsisht nė tė njėjtėn gjė
  dhe tė shohin plotėsisht dy gjėra tė ndryshme.

  Kam mėsuar se...
  Pa marrė parasyshė pasojat,
  ata qė janė tė sinqertė me veten arrijnė mė larg nė jetė.

  Kam mėsuar se...
  Besimi i varur nė mur nuk ju bėn krijesė tė kėndshme njerėzore.

  Kam mėsuar se...
  Fjala "dashuri" mund tė ketė shumė kuptime
  dhe e humb vlerėn kur pėrsėritet pėr sė tepėrmi.

  Kam mėsuar se...
  Ėshtė vėshtirė tė tėrhjekėsh vijė mes asaj tė jesh i kėndshėm,
  dhe tė mos i lėndosh ndjenjat e njerėzve,
  dhe njėherit tė ngritesh lart pėr atė qė beson.
  Peace.L♥ve.Hope.Trust. Believe. ★☆••٠·˙ :col:

 2. #421
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  35,290
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

  Pe: Kam mesuar se...

  uuuuu s"kam kohe me mesuar,,me mire mesoj tjeret....
   

 3. #422
  Interist Forever fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  30
  Postime
  13,118
  Forca e Rrespektit
  1953

  Pe: Kam mesuar se...

  Kam mesuar skam mesuar kam mesuar skma mesuar me iku jeta duke studjuar....
  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

 4. #423
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2012
  Vendodhja
  Nė njė udhėkryq,,ku takohemi tė gjith!
  Postime
  791
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Kam mesuar se...

  Kam mėsuar,,se duke mėsuar,,mėsohesh tė mėsosh !
   

 5. #424
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,345
  Forca e Rrespektit
  8257

  Titulli: Kam mesuar se...

  Kam mesuar se: Sikur meshkujt nje pjese te kujdesit qe ja bejne vetures ta zevendesonin me kujdes ndaj femres dhe sikur femrat nje pjese te kujdesit ndaj luleve ta ndanin per burrat do kishte me shume dashuri mes cifteve.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 6. #425
  ђєค๔ђยภtєг fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,847
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1307

  Titulli: Kam mesuar se...

  Kam mesuar se kur ne shoqeri merresh vesh pa folur, thjesht me nje shikim, athere do te thote se shoqerija i ka kaluar kufijte "normal". :p
  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton

 7. #426
  Born To Be Happy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i My Self
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  2,739
  Forca e Rrespektit
  296

  Pe: Kam mesuar se...

  gjithmone duhet te besh nje zgjedhje te mire...
  Eksperienca eshte mesuesja me e keqe sepse perpara te ben provimin dhe pastaj te jep leksionin.

 8. #427
  VIP fv Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  10,370
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  668

  Titulli: Kam mesuar se...

  Se heshtja flet me shum se fjalet.
   

 9. #428
  Kosovare fv Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,117
  Forca e Rrespektit
  1442
  kam mėsuar se nė jetė nganjeher shkon pėrpara e nganjeher hap prapa....

  Nganjėher tė bėn dhimbje, e nganjėher tė bėn tė qeshėsh. Megjithate e tėra kjo ka njė domethenie:

  Njėra anė na bėn tė lumtur, kurse nga tjerat mėsojmė....

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 10. #429
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,846
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kam mesuar se cdo gje ka nje fund...edhe ato qe nuk besoja se nje dite do perfundonin.....

  Jeta vazhdon gjithsesi!
   

 11. #430
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  4,246
  Forca e Rrespektit
  346
  Kjo Monika eshte mire, per tu shijuar e per tu pire....
   

 12. #431
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  35,290
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Qe koha shuan dhe rikonstrukton ne te njejten kohe gjithcka.
   

 13. #432
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,846
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Kjo Monika eshte mire, per tu shijuar e per tu pire....
  Thene nga ti merr jete
   

 14. #433
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  4,246
  Forca e Rrespektit
  346
  Bere nga ty merr kuptim....
   

 15. #434
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,846
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Bere nga ty merr kuptim....
  Po kur vjen nga te dy ...cndodh?
   

 16. #435
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  4,246
  Forca e Rrespektit
  346
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Po kur vjen nga te dy ...cndodh?
  Mos prit te te plas ktu se duan te tere pastaj...
   

Faqja 15 nga 15 I parėI parė ... 56789101112131415

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. KAM MESUAR....~Paulo Coelho~
  Nga kreta flakita ne forum Filozofia
  Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-01-2016, 13:14

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •