Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 6 nga 6
 1. #1
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,977
  Forca e Rrespektit
  904

  Propozimi i ēmendur: Pėr fejesė mbi Hėnė duhen 125 milionė euro!

  681049__original-770x433.jpeg
  Propozimet pėr martesė janė nga mė tė ndryshmet, dhe secili prej jush ka dėgjuar “ēmenduri” tė djemve apo vajzave pėr partnerėt e tyre.

  Por ndoshta do tė ndryshoni mendje se sat ė veēanta kanė qenė kėto propozime kur tė mėsoni njė fakt interesant.

  Agjencia “ApoteoSurprise” do tė vendosė nga viti 2022 mundėsinė e propozimit pėr fejesė mbi Hėnė, e cila do tė kushtojė 125 milionė euro.

  Nė kumtesėn e agjencisė thuhet se, ēdo person qė ėshtė i dashuruar dhe i pasur, duhet tė rezervojė komplet organizimin e shėrbimit.

  Por, para kėsaj, duhet tė kalojė trajnimin fizik dhe teknik nė kohė zgjatje prej 12 javėsh.
   

 2. #2
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  njeriu, gjallese e cmendur...
  edhe pse do ishte interesante koha 12 javore per trajnim ...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 3. #3
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Ne fakt, cmimin nuk dua ta diskutoje, sepse ka shume zonja/femra e burra/djem qe do e meritonin nje dicka te tille ndoshta edhe me shume, por problemi qendron si te arrijme te leket kur e shef qe kjo po shenderrohet ne biznes.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 4. #4
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Edhe keshtu sdija ca te beja me leket qe me ka lene baba
   

 5. #5
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,633
  Forca e Rrespektit
  2297
  Mua do te me mjaftonte kalaja e Beratit per nje suprise te thjeshte ... ( nuk po flas per propozime te tilla, se nuk besoj ne to ) por per nje suprize /date, sikur thjeshte te hajme nje darke nen shoqerine e perendimit te diellit . My favorite place to be and fall asleep .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 6. #6
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Me sa lek nuk do kisha nevoje te propozoja se do me ngjiteshin pjeshkat e bllokut si m..i pas kepuces...
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •