Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 66
 1. #1
  fv fv fv fv fv fv Avatari i ymer
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  26
  Postime
  53
  Forca e Rrespektit
  15

  Akrepat e ores se dashurise

  02:10 Keni takim
  03:15 Nuk deshiron met lan
  04:20 Deshiron te pajtohesh
  05:25 Deshiron puthje
  06:30 Ka takim me tjetren
  07:35 Te ka deri ne vdekje
  08:40 Nuk mundet pa ty
  09:45 Mendon se ke tjetrin
  10:50 Do tju njoftoj me familjen
  11:55 Dikush do tju hyj ne pun
  12:00 Eshte aventurist
  13:05 Nje zeshkan mendon per ty
  14:10 Do te delni ne shetitje me te
  15:15 Do tia arrish qellimit
  16:20 Nuk mundet pa ty
  17:25 Se shpejti do te shiheni
  18:30 Mendon me u nda
  19:35 I pelqejn buzet e tua
  20:40 Vuan per dashuri
  21:45 Eshte elegant
  22:50 E ka marr malli per ty
  23:55 Ju don per interes
  24:00 Jeni qift per merak
   

 2. #2
  Thpilt fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i baby-angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Brussel
  Postime
  1,743
  Forca e Rrespektit
  80
  Edhe oret me prb tani??
  :fluturoze:Zoti nuk sheh ne fytyrat tuaja, por ne zemrat tuaja...:fluturoze:

 3. #3
  Untitled fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  5,644
  Forca e Rrespektit
  64
  Shife iher ate oren se mduket se e paska lon nafta
  Go to hell!

 4. #4
  Maēokε. fv fv Avatari i sexy_pussycat_
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Nε qiεllin ε 7tε.
  Postime
  352
  Forca e Rrespektit
  11
  17:25 Se shpejti do te shiheni...

  mbase...e si funktionon kjo loje?
  I am n0t y0urs... n0t L0st in you... n0t l0st alth0ugh... I l0ng t0 bє L0st as a candlє lit at n00n, L0st as a sn0wflakє in thє sєa...Evєn Lost I'm still mє...

 5. #5
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,581
  Forca e Rrespektit
  115
  me verte,si esht kjo se spo ja gjej fillin!

 6. #6
  fv fv fv fv fv fv Avatari i ymer
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  26
  Postime
  53
  Forca e Rrespektit
  15
  do tjua shpjegoj pak si funksionon kjo : ne nje moment une e shikoj oren dhe ora eshte 22:50 edhe do te thot qe te dashuren time e ka marr malli per mua e keshtu me rradh... besoj se isha mjaft i kjart
   

 7. #7
  100%shqiptare fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  durres
  Mosha
  29
  Postime
  607
  Forca e Rrespektit
  11
  Une kete loj e kam pas ditur ndryshe ,vetem kur kap dy nr.njesoj psh 14:14 15:15 etj etj
   

 8. #8
  Homo Homini Lupus fv Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,847
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  733
  Lere se na zhgenjyen te tjerat dhe na ngeli kjo gje
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 9. #9
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Nostra_22
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Loading...
  Mosha
  35
  Postime
  3,427
  Forca e Rrespektit
  67
  01:30 Ora juaj s'ka bateri
  Prezenca juaj s'do te jetė kurrė nė lartėsinė e mungesės suaj.:kokes:

  Fetė janė si xixėllonjat, pėr tė ndriēuar kanė nevojė pėr errėsirė:syze:

  Dituria mė pėrndjek, por unė jam mė i shpejtė !!!

 10. #10
  100%shqiptare fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  durres
  Mosha
  29
  Postime
  607
  Forca e Rrespektit
  11
  kur e kap oren dy nr.te kundert pshb 13:31 15:51 12:21 dmth qe po te shajn ose po te tradhetojn....
   

 11. #11
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,581
  Forca e Rrespektit
  115
  Citim Origjinale Postuar nga ymer Shfaq Poten
  do tjua shpjegoj pak si funksionon kjo : ne nje moment une e shikoj oren dhe ora eshte 22:50 edhe do te thot qe te dashuren time e ka marr malli per mua e keshtu me rradh... besoj se isha mjaft i kjart
  po esht vetem per ato oraret aty kjo......?
  pak e veshtire ti biesh ne te ores pikerisht atehere!

 12. #12
  Maēokε. fv fv Avatari i sexy_pussycat_
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Nε qiεllin ε 7tε.
  Postime
  352
  Forca e Rrespektit
  11
  20:40 Vuan per dashuri

  JA FUTI KOOOT...:lexim:
  I am n0t y0urs... n0t L0st in you... n0t l0st alth0ugh... I l0ng t0 bє L0st as a candlє lit at n00n, L0st as a sn0wflakє in thє sєa...Evєn Lost I'm still mє...

 13. #13
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,581
  Forca e Rrespektit
  115
  23:55 Ju don per interes

  ca interesi?????' vec interes ska aty!........

 14. #14
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Jeta
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Shqiperi ETNIKE!
  Mosha
  34
  Postime
  1,182
  Forca e Rrespektit
  54
  00:00 ehhh ca cifti... :p
   

 15. #15
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,581
  Forca e Rrespektit
  115
  Citim Origjinale Postuar nga braziljania Shfaq Poten
  23:55 Ju don per interes

  ca interesi?????' vec interes ska aty!........
  24:00 Jeni qift per merak
  hahaha...hajde ca ndryshimi

 16. #16
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i fcbesia
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Prishtinė-Shqipėri Etnike
  Mosha
  33
  Postime
  1,418
  Forca e Rrespektit
  51
  Citim Origjinale Postuar nga ymer Shfaq Poten
  17:25 Se shpejti do te shiheni
  23:55 Ju don per interes

  KEto dyja i rastis me se shumti .....fatkeqesishte


  Unė dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn,tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja!


 17. #17
  Homo Homini Lupus fv Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,847
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  733
  po nga ora 24:01 deri ne 1:09 E MENGJEZIT eshte pushim HAHAHAHAHAHAH
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 18. #18
  MACOKJA :p fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Shpirti_I_Njerit
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Cuneo Torino
  Mosha
  29
  Postime
  1,177
  Forca e Rrespektit
  46

  Unhappy

  18:30 Mendon me u nda
  19:35 I pelqejn buzet e tua

  Tani eshte 19,03 kushe eshte nga keto dyja
  Corri pił veloce dei tuoi sogni e forse un giorno li vedrai realizzati; se aspetti finirai per odiarti. Io non aspetterņ perchč il mio sogno č di poterti amare.

 19. #19
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  1,514
  Forca e Rrespektit
  34
  Citim Origjinale Postuar nga Shpirti_I_Njerit Shfaq Poten
  18:30 Mendon me u nda
  19:35 I pelqejn buzet e tua

  Tani eshte 19,03 kushe eshte nga keto dyja
  tani eshte ora e lajmeve
  [COLOR="R[/COLOR]

 20. #20
  FEMER ME TAKTIK fv fv fv fv fv fv Avatari i sherrxhija
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ATY KU NUK DO DOJE TI
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  16
  se kuptova kjo shifet ora kur teshtin a po c??
  skuptoj as gjo :s
   

 21. #21
  MACOKJA :p fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Shpirti_I_Njerit
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Cuneo Torino
  Mosha
  29
  Postime
  1,177
  Forca e Rrespektit
  46

  Talking

  22:50 E ka marr malli per ty


  Ket nuk e di por shpresoj shume DMTH TA KET MARRE MALLI
  Corri pił veloce dei tuoi sogni e forse un giorno li vedrai realizzati; se aspetti finirai per odiarti. Io non aspetterņ perchč il mio sogno č di poterti amare.

 22. #22
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Liza
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Kosoven Simpatike
  Postime
  1,855
  Forca e Rrespektit
  41
  06:30 Ka takim me tjetren me e mira :::
  Me mjafton per mburrje fakti qe Ti je Zoti im...!! :fluturoze:

 23. #23
  preshevare fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  703
  Forca e Rrespektit
  52
  c ma kujtoi gjimnazin kjo puna akrepave

  Biles, kur i ze akrepat ashtu edhe duhej puthur ora
  Na ngelej syri ke ora tu e pa cdo 5 minuta e pastaj "sa shpesh e kam zen oren sot" me kujton shum dreqi
   

 24. #24
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i bella
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Aty ku nuk je ti!
  Postime
  8,461
  Forca e Rrespektit
  5858

  Titulli: Akrepat e ores se dashurise

  Citim Origjinale Postuar nga ymer Shfaq Poten

  15:15 Do tia arrish qellimit
  16:20 Nuk mundet pa ty
  19:35 I pelqejn buzet e tua
  24:00 Jeni qift per merak
  15:15 Do tia arrish qellimit (Ja arrita, po jo fiks, nje minute me pas )
  18:30 Mendon me u nda (uaaa gjithmone ne kete ore me merr ne tel, hemmm si duket do te thote kete po do kete frike se e rrah )
  19:35 I pelqejn buzet e tua (ehhh mire te pakten buzet
  )
  24:00 uuuu cfare cifti ( gjume top, tamam jemi )
  " Mm-hmm. Oh, so typical. Ooo, I'm a man. Ooo, I have a penis. Ooo, I have to win money to exert my power over women."

  UNE JAM KESHTU, NUK DO ME NDRYSHONI KURRE....Njihmeni NESE KENI DURIM.

 25. #25
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  34
  Postime
  15,428
  Forca e Rrespektit
  964

  Titulli: Akrepat e ores se dashurise

  ke 12 rreff akrepi im gjithmone
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 26. #26
  angels walk among us fv Avatari i Yellow Redhead
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  5,535
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  3611
  Citim Origjinale Postuar nga ymer Shfaq Poten
  02:10 Keni takim
  03:15 Nuk deshiron met lan
  04:20 Deshiron te pajtohesh
  05:25 Deshiron puthje
  06:30 Ka takim me tjetren
  07:35 Te ka deri ne vdekje
  08:40 Nuk mundet pa ty
  09:45 Mendon se ke tjetrin
  10:50 Do tju njoftoj me familjen
  11:55 Dikush do tju hyj ne pun
  12:00 Eshte aventurist
  13:05 Nje zeshkan mendon per ty
  14:10 Do te delni ne shetitje me te
  15:15 Do tia arrish qellimit
  16:20 Nuk mundet pa ty
  17:25 Se shpejti do te shiheni
  18:30 Mendon me u nda
  19:35 I pelqejn buzet e tua
  20:40 Vuan per dashuri
  21:45 Eshte elegant
  22:50 E ka marr malli per ty
  23:55 Ju don per interes
  24:00 Jeni qift per merak
  un si besoj fare ktyre gjerave,,kujtova se kjo teme trajtonte dicka tjeter

  njs po pergjigjem sipas mendjes time..e kemi parasysh ate 'white rabbit' te liza n`boten e cudirave qe esht perher vone..bah sa shpejt levizin akrepat per te dashuruarit
   

 27. #27
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,639
  Forca e Rrespektit
  2179

  Cfar thone akrepat e ores kur i shohim ne momente te ndyshme

  01:05 deshiron te jesh e tij
  02:10 keni takim
  03:15 nuk deshiron met lan
  04:20 deshiron te pajtohesh
  05:25 deshiron puthje
  06:30 ka takim me tjetren
  07:35 te ka deri ne vdekje
  08:40 nuk mundet pa ty
  09:45 mendon se ke tjetrin
  10:50 do tju njoftoj me familjen
  11:55 dikush do tju hyj ne pun
  12:00 eshte aventurist
  13:05 nje zeshkan mendon per ty
  14:10 do te delni ne shetitje me te
  15:15 do tia arrish qellimit
  16:20 nuk mundet pa ty
  17:25 se shpejti do te shiheni
  18:30 mendon me u nda
  19:35 I pelqejn buzet e tua
  20:40 vuan per dashuri
  21:45 eshte elegant
  22:50 e ka marr malli per ty
  23:55 ju don per interes
  24:00 jeni qift per merak
  Heren e fundit u redaktua nga E3; 20-04-2012 ne 22:22.
   

 28. #28
  missing you.... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ERA_VL
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Vendodhja
  ne mendjen dhe zemren e tij...
  Postime
  1,388
  Forca e Rrespektit
  27

  Titulli: Cfar thone akrepat e ores kur i shohim ne momente te ndyshme

  hajde ti mbajme mend gjithe keto....
  e di si eshte puna....te bashkohet qielli me token, une s'ndryshoj mendje....

 29. #29
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,639
  Forca e Rrespektit
  2179

  Pe: Cfar thone akrepat e ores kur i shohim ne momente te ndyshme

  Ketu i ke kur te duash
   

 30. #30
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,355
  Forca e Rrespektit
  8257

  Titulli: Cfar thone akrepat e ores kur i shohim ne momente te ndyshme

  Tek na kur jan nja mi nja thone i ka hyp i/e madhi/ja t'voglit/es e k'to qe ke postu luanim atehere kur ishim ne semimature
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 2 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 2 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Tė dielėn me orė verore, akrepat 60 minuta para
  Nga Love ne forum Portali i forumit
  Pergjigje: 8
  Postimi i Fundit: 31-03-2013, 06:54
 2. Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-10-2012, 21:53
 3. Nga e diela do flini me pak, akrepat shkojne 1 ore para
  Nga ida angel ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 23:11
 4. Rezultatet e orės 18:20 nga Eca-kriik
  Nga Vvetoni ne forum Zgjedhjet Parlamentare 2009
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-06-2009, 19:04
 5. Lėvizja kozmike nė drejtim tė kundėrt me akrepat e orės
  Nga Loverboy ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-12-2008, 13:14

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •