Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 36
 1. #1
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,795
  Forca e Rrespektit
  3191

  Ndonjėherė duhen rrahur gratė

  gerina-mullaj1-720x647.jpg


  Ndonjėherė duhen rrahur gratė, dhe pėr kėtė ēdokush ka tė drejtėn tė mė quaj tė ēmendur pėr aq kohė sa i besohet bindjes se tė vėrtetat mė tė ēuditshme duhet t’ja themi vetėm vetes. Nuk ka burrė qė mė pak se njė herė, pėrgjatė jetės sė tij, tė mos ketė dashur me gjithė shpirt tė rrahė njė grua. I thotė mendjes se ajo duhet rrahur jo me qėllimin qė tė dal e tija, se ai e ka tė qartė qė nėse do tė bėjė pėr vete njė femėr duhet tė lerė mėnjanė shpresėn se do jetė i aftė ndonjėherė tė zotėrojė mendjen e saj, por me qėllimin qė edhe ajo tė bindet pėr fuqinė e tij mė tė madhe, pėrmes sė cilės zė fill burrėria, dhe kjo ėshtė dora.

  Megjithėkėtė gratė e meritojnė tė rrihen edhe pėr shkak tė natyrės sė tyre tė djallėzuar. Qyshkur nė zanafillė, Zoti s’ka qėnė mendjelehtė qė tė mos dėshironte tė ishte mazhorancė, dhe pėr tė mposhtur kundėrshtarin e tij, djallin, ai krijoi femrėn. Ajo futi nė shishe djallėzinė pėrmes djallėzisė, burgosi opozitėn e Krijuesit duke e bėrė atė kapiten vetmitar.

  Edhe pėr shkak se ato nuk mund ti nėnshtrosh ndryshe, nuk mund t’ja u ndrydhėsh fuqinė qėkurse ato u kujtuan se duhet tė bėjnė karrierė, pavarėsisht se kjo dukuri e kohėve moderne tė shtin nė mendje dyshimin se kjo ambicje mund tė mos i shkojė aspak ndjeshmėrisė sė femrės. Njė shkrimtar ka thėnė se pėr tė dalluar nga ėshtė suksesi duhet parė andej nga shikon femra, por kjo do tė thotė tė shohėsh vetėm pasqyrėn. Ndoshta kjo lloj ambicje nuk i bėn asaj, ėshtė rrobė e ngushtė, nuk i rri mirė.

  Duhen rrahur edhe pėr arsyen se kur vjen puna tė ushtrojnė virtytin mė tė mirė tė tyren, ndjeshmėrinė, tek burrat ato i japin dorė tė kundėrtės, dinakėrisė, e rreken qė ta budallallepsin. Kjo ndodh se ato nuk bėjnė as pėrpjekjen mė tė vogėl tė fshehjes sė nevojės pėr tė drejtuar, dhe njė budalla drejtohet mė lehtė. Pėrplasin qerpikėt, pėrkundin flokėt, veshin geta rrjetė tamam si rrjeta e merimangės dhe mjerė kush ngec aty, veshin taka e tingulli prej tyre vjen si simfoni nė veshėt e gjinisė sė dobėt, pinė verė me finesėn e njė profesionisti qė njeh mirė verėn edhe pse nuk kanė grimėn e njohurisė, dhe mjafton kaq pėr kataklizmėn, pėr ta budallallepsur njė burrė, e mė pas pėr ta drejtuar.

  Por nuk mbaron kėtu. Ato duhen rrahur edhe pėr shkak se synojnė tė njėjtat gjėra qė synon gjinia tjetėr. Synojnė barazi gjinore kur nė tė vėrtetė ato duhet tė kuptojnė qė s’kanė pėr tė qėnė ndonjėherė tė barabarta me meshkujt. Ato qėndrojnė mė lart. Prandaj ndonjėherė duhen rrahur.

  Gerina MULLAJ
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 2. #2
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,609
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5257
  Drurin ne dore e hidhuni, i rrini.

  Ti Abis, ke rrah ndonje?
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 3. #3
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,795
  Forca e Rrespektit
  3191
  Jo..por e thene nga nje grua,atehere po e lypni vete
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 4. #4
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,199
  Forca e Rrespektit
  558
  A eshte gjynaf me e rraf kete gocen ne foto?
   

 5. #5
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  4,246
  Forca e Rrespektit
  346
  Druni ka dal nga Xheneti ..... thone ca tipa...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 6. #6
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,282
  Forca e Rrespektit
  2154
  Kjo e paska thene me nenkuptim tjeter .... megjithese nje shkrim pa lidhje ... ul e ngre gjinite ,lufte gjinore . Kush me lart e kush me poshte , nuk pranojne koncesius . Loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #7
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,061
  Forca e Rrespektit
  973
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  A eshte gjynaf me e rraf kete gocen ne foto?
  Duhet rraf me spanking a puthje
   

 8. #8
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  4,246
  Forca e Rrespektit
  346
  Duhen rrahur embel ne krevat me thuper tek byca...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 9. #9
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Edisongen
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  513
  Forca e Rrespektit
  246
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Kjo e paska thene me nenkuptim tjeter .... megjithese nje shkrim pa lidhje ... ul e ngre gjinite ,lufte gjinore . Kush me lart e kush me poshte , nuk pranojne koncesius . Loool
  E lexova si: kush lart e kush poshte.
   

 10. #10
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,282
  Forca e Rrespektit
  2154
  Citim Origjinale Postuar nga Edisongen Shfaq Poten
  E lexova si: kush lart e kush poshte.
  Ha ha ... te vajti mendja Per keq : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #11
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Edisongen
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  513
  Forca e Rrespektit
  246
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ha ha ... te vajti mendja Per keq : p
  Gjene me te mire ne bote e quajme te keqe.
   

 12. #12
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,261
  Forca e Rrespektit
  8310
  E pse jo edhe burrat??
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 13. #13
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,282
  Forca e Rrespektit
  2154
  Citim Origjinale Postuar nga Edisongen Shfaq Poten
  Gjene me te mire ne bote e quajme te keqe.
  Kshu perdoret shprehja .... jo qe akti apo mendimi Eshte gje e keqe: p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 14. #14
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Edisongen
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  513
  Forca e Rrespektit
  246
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Kshu perdoret shprehja .... jo qe akti apo mendimi Eshte gje e keqe: p
  E di e di por po flisja per kulturen tone se kot ska dal kjo shprehje.
   

 15. #15
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555
  Mengjes...dreke...darke ,ne mundshi vec lool
   

 16. #16
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  7,705
  Forca e Rrespektit
  2177
  Nqs.shtohet dashuria merreni shkopin nč dorč e vuuuuuu.

  Sot nč kohrat mod.erne nuk rrihen kafshet e jo mč femrat .
   

 17. #17
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  35,290
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Analize e dobet,eshte munduar te kapi ca krahasime ironike,por pa suksese shkruesja.
  Me ngjan si shkrimi i nje transi qe sdi te profilizohet ne shijet e ti seksuale,as kjo nuk u profilizoka sakt qe gjinit sjane ne lufte por ne bashkjetese.
   

 18. #18
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,331
  Forca e Rrespektit
  414
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  A eshte gjynaf me e rraf kete gocen ne foto?
  Nėse bukuroshja nė foto, bėn shkrime si ky i temės, tė shpifet. Bukuroshet duhet tė ketė edhe edukatė, mendime e karakter tė bukur, se ndryshe nuk vlejnė.
  Temė feministe edhe kjo...
   

 19. #19
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,199
  Forca e Rrespektit
  558
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Nėse bukuroshja nė foto, bėn shkrime si ky i temės, tė shpifet. Bukuroshet duhet tė ketė edhe edukatė, mendime e karakter tė bukur, se ndryshe nuk vlejnė.
  Temė feministe edhe kjo...
  Pse kjo e paska shkruar?
  Po kush po pyet sot per zgjuarsine aman! Mjafton te jesh e bukur dhe pa kile te teperta dhe ai lere qe len koken pas teje por as nuk te tradheton
  Ja dhe une qe jam femer nuk e lexova te gjith artikullin vetem titullin, se ato syckat blu me hipnotizuan
   

 20. #20
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,268
  Forca e Rrespektit
  11349
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  Pse kjo e paska shkruar?
  Po kush po pyet sot per zgjuarsine aman! Mjafton te jesh e bukur dhe pa kile te teperta dhe ai lere qe len koken pas teje por as nuk te tradheton
  Ja dhe une qe jam femer nuk e lexova te gjith artikullin vetem titullin, se ato syckat blu me hipnotizuan
  Foli Artin maskilisti
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 21. #21
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,199
  Forca e Rrespektit
  558
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  Foli Artin maskilisti
  Artinit dhe tema e tij "shkrepjet e mia" ka filluar ti duket feministe
   

 22. #22
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,061
  Forca e Rrespektit
  973
  Ta rraf njehere kete daisken
   

 23. #23
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,331
  Forca e Rrespektit
  414
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  Pse kjo e paska shkruar?
  Po kush po pyet sot per zgjuarsine aman! Mjafton te jesh e bukur dhe pa kile te teperta dhe ai lere qe len koken pas teje por as nuk te tradheton
  Ja dhe une qe jam femer nuk e lexova te gjith artikullin vetem titullin, se ato syckat blu me hipnotizuan
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy
  Artinit dhe tema e tij "shkrepjet e mia" ka filluar ti duket feministe
  Nuk besoj se ėshtė ajo nė foto qė e ka shkruar, mund tė jetė vėnė pėr ilustrim.

  As unė nuk i lexoj kėto tema, u shoh vetėm titullin e u hedh njė sy nėpėr tė, por kėtė e lexova, se ishte shkruar ndryshe. Shkrimi na paskėsh qenė njė ironi e gjatė, por ndryshe nga tė tjerat, ku marrėzinė e tyre e shprehin qė nė fillim, kjo e kishte lėnė pėr nė tri fjalitė e fundit. E ti, duke mos i lexuar, e humbe thelbin e temės.
   

 24. #24
  VIP fv Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  10,370
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  668
  Bjondja shkret e paskan mbyt tshkreten duket qe nga menyra si ka dal ne foto .
  Disa femra e meritojn nje te rrahur te mir
   

 25. #25
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,795
  Forca e Rrespektit
  3191
  Me stil do rrah,me stil..se gjynah ta godasesh ne cdo pjese te trupit
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 26. #26
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,061
  Forca e Rrespektit
  973
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  Pse kjo e paska shkruar?
  Po kush po pyet sot per zgjuarsine aman! Mjafton te jesh e bukur dhe pa kile te teperta dhe ai lere qe len koken pas teje por as nuk te tradheton
  Ja dhe une qe jam femer nuk e lexova te gjith artikullin vetem titullin, se ato syckat blu me hipnotizuan
  edhe pak dhe te kthen ne lesbike

   

 27. #27
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,846
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

 28. #28
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,199
  Forca e Rrespektit
  558
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  edhe pak dhe te kthen ne lesbike

  Kam dicka te perbashekt me meshkujt, I dua femrat e bukura dhe budallaqe
   

 29. #29
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,268
  Forca e Rrespektit
  11349
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  Kam dicka te perbashekt me meshkujt, I dua femrat e bukura dhe budallaqe
  Une jam perjashtimi j rregullit
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 30. #30
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,199
  Forca e Rrespektit
  558
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  Une jam perjashtimi j rregullit
  Ti je limited edition in every way Nicky
  Nuk te kap dot ty
   

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •