10 arsye pse të duhet me patjetër në jetë një njeri i shenjës së Luanit!

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Ik tashi pra mo se jom me nerva se s'po gjej dot gjyslyket ???

Nona osht njish ?

jallah per kaq merzite ti ?
te jepi nona te vetat i ka naaaaah sa i byce kavanozi ????
njesh je vête ti ?mwahh ?
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Do hani shkelm bythes por permbajuni temes.

Ketu du ofendime vetem per mbretin e kafsheve
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Unë e di ne vetë që jom krijesë note po ti sikur s'do folje për shenjat e tjera ???
Tallesh ti?

Aty thot qe jam e bukur gjithmon dhe mos ta vej foton?
No way ???????
Po ju qe jeni te bukur naten... si ja boni diten?
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
mle mer lomshi tbojem cik serioze lool
Llaparosemi matan se ktu tamon bom rremuje .
Luanin mbret qe njoh ktu e kam gjan si fus shkelm po e mbys fare ??

@DarkLord me ty e kam se mos mendosh qe kam frik me tbo tag :p

Ku ndjen gjo ai
Ate te thymen tate ai e ndjen si kilikosje lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
perveq e 6 dikur edhe mund te ishte e sakt ..po tani joo ...tjerat i takojn shenjave tjera po nga inatit i kan ber per luanin.
 
Top