10 arsye te mira per tu martuar me nje farmacist

E3

Anëtar i Nderuar
V.I.P
Këtu janë disa arsye të vlefshme për t'u martuar me njërin prej farmacistëve:

1-Shites drogash ... me leje!

2-Ne kemi shërim për çdo problem

3-Bukuria e perparses se bardhë ...

4-Droga te lira, Viagra, Cialis, prezervativëve, pilula e kontrollit të lindjes ... i sigurt!

5-Ne jemi shumë të saktë (me anë të letrave me vlerë),, dhe ne kemi per detyre të dëgjojme njerëzit.

6-Ne e dimë anatomine, si funksionoi trupi i njeriut dhe si ta trajtojmë atë.

7-Ne kemi përgatitur pocione magjikei, çdo lloj kremi, lëng për fërkim ose porosi,shurup i mrekullueshëm!

8-Punojmet ditën dhe ndonjëherë edhe në natën, kështu që le të gjithë hapësirën e nevojshme, ne nuk jemi pushy!

9-Në qoftë se je drejtues farmacie,ben lek me thase!

10-Dashuria është e gjitha kimi ... mirë, atëherë kjo është një farmacist!


Kujt nuk i mjafton Ja 10 arsye te tjera:

11-Supozojmë se kemi një epidemi ... E pra, ne kemi rezervat e mjaftueshme të drogës për të shpëtuar miqt tane!

12-Nuk ka pse te shpenzojme me leke per kinkalerira sepse kompanite farmaceutike vazhdimisht na bejne dhurata me lapsa dhe çdo gjë tjetër!

13-Për gratë ... SHEMBULL i lirë përgjithmonë!

14-Guzhinier shumë te mirë, ne e ndjekim ne letër recetat ... dhe dozat nuk janë kurre të gabuara!

15-Ne jemi kaq shumë, saqë ne jemi të përmendur edhe në pakot e cigareve dhe në reklama televizive!

16-Në rast të familjes gjatë viteve të para ne iperforniti ... grurë, Pampers, Milupa, infasil etj etj ...

17-Mund të na thoni ndonjë sekretet,dhe na besoni, ne kemi fshehtësi!

18-Duke qenë një farmacist do të thotë te kryesh dy punë në një: Pronari i një firme të vogël të tillë si farmaci! Ne jemi njerëz në karrier (dhe shpesh në Carrera)!

19-Ne nuk janë aspak të kryelartë, sepse ... nqs per nje kimis është një siguri për një farmacist është ... supozitor!

20-farmacistë në mantelet e bardhë dhe stockings ... ëndërr erotike të të gjitha kohërave! (farmacistet me pak) pak)
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: 10 arsye te mira per tu martuar me nje farmacist

hahah lol e bukur kjo tem
 

selli

Anëtar i ri
Titulli: 10 arsye te mira per tu martuar me nje farmacist

Bravoooo ia vlen edhe nje farmaciste eee,.....
 

Bebw

Staf në FV.AL
S/M
Moj po e shikoni se ka 12 vjet............., dhe ka ndryshuar gjithcka, c`pune ka farmacisti???
Të mungova 😜
Si ke kaluar,mirë?! 😜
Ps:ça lidhje ka me pyetjen që bëra unë,ajo vlen pavarsisht kalimeve të viteve ,apo s'kishe si më flisje 😜
 

ilia spiro

Anëtar i ri
Të mungova 😜
Si ke kaluar,mirë?! 😜
Ps:ça lidhje ka me pyetjen që bëra unë,ajo vlen pavarsisht kalimeve të viteve ,apo s'kishe si më flisje 😜
Mire, faleminderit, ne rregull me veten.., aspak mungese,....:cool:
Ti se ke kaluar??
Ka lidhje koha sepse koha u jep prioritet profesioneve te ndryshme
 

Bebw

Staf në FV.AL
S/M
Mire, faleminderit, ne rregull me veten.., aspak mungese,....:cool:
Ti se ke kaluar??
Ka lidhje koha sepse koha u jep prioritet profesioneve te ndryshme
Kam mendim të kundërt me ty dhe nuk do ta argumentoj se s'kam nerva 😛
Mirë kam kaluar ,na plasi vapa 😛
 

Bebw

Staf në FV.AL
S/M
Erdhi ndonjë farmacist këtu që të më bëj derman apo kot sa erdha 😝
Ti @Dr ladrima qish je ? Çfarë je? Prej ka je?Dhe a je në midisin tonë?!
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Ndoshta nje nga arsyet kur te shkosh deri ne ate mosh qe te perdoresh spango , do jet e dobishme t'a kesh gruan farmaciste per te pas nje seks te shendeteshem edhe pas 60 sepse do dijë te ta jap viagren me racion dhe recet personale 😀😀

Ndo nje her truri im shkon shum larg 😄
 

Gjumashi

Antar Aktiv
Cte shkruaj me shume, kur me shume se 8 vjet jam martuar me nje Farmaciste lol
 
Top