10 plazhet afër Shqipërisë, ku mund të qëndroni nudo

Aksesor%C3%ABt-p%C3%ABr-meshkuj1.jpg


Ato janë vetëm pak orë larg. E mund t’i arrini me traget, avion apo edhe makinë. Për t’u ndjerë më pas të çlirët, teksa preferoni të bëni plazh pa asnjë rrobë të veshur në trupin tuaj. Italia përballë Shqipërisë, është pikërisht vendi, i cili shfaq disa mundësi plazhesh për nudistët. Ne po ju listojmë 10 prej tyre, më të njohurit, shoqëruar edhe me fotot përkatëse ...

1. Lido di Dante, Ravena


2. Piscinas, Carbonia-Iglesias


3. Porto Ferro, Sassari


4. Foce del Belice, Trapani


5. Mes Secchetos e Fetovaias, Ishulli Elba


6. Plazhi mbi Ishullin Elba, Livorno


7. Baia Feniglia, Grosseto


8. Gjiri i ujit nw Ishullin Elba, Livorno


9. Marina di Alberese, Grosseto


10. Marina di Bibbona, Livorno

e.t/noa.al


Kete te premte emisioni STOP ka trajtuar mundesine e te paturit plazhe nudo ne Shqiperi.

Gazetari thote se eshte bazuar ne vendimin qe mund te marr qeveria ne lejimin e plazheve nudo,pasi pretendohet te jete mundesi e mire per te zhvilluar turizmin dhe si rrjedhoje per te rritur te ardhurat ekonomike.

Dhe ajo qe u kuptua nga intervista ne videon e mesiperme,qytetaret nuk jane dakort per lejimin e plazheve nudo ne Shqiperi,pasi ende nuk eshte zhvilluar mentaliteti per ti pranuar.

Po ju si mendoni?
 

Odeon

Relax
Realisht BE-ja nuk na pranon ne gjirin e saj pa nxjerre Faqen jashte, te japim shembullin me te mire duke treguar allatet tona.
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
E ke iden me te vogel ti qe nese bejne plazhe nudo ne Shqiperi, atehere automatikisht nga ndonje paparac do ta shohesh veten ne internet foto, duke te fotografuar apo rekorduar dhe pa nje pa dy, e plasojn ne internet dhe behesh gaz i botes :p
 

Abisi

Larguar✌
E ke iden me te vogel ti qe nese bejne plazhe nudo ne Shqiperi, atehere automatikisht nga ndonje paparac do ta shohesh veten ne internet foto, duke te fotografuar apo rekorduar dhe pa nje pa dy, e plasojn ne internet dhe behesh gaz i botes :p

E shumta ke JOQ del :p
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Abis, aty po se po hahahha, amo keta po bejne seks ne publik e lere me kur ta shohin aty qe e kan te lejuar nudo, do bejn namin. Do behen filmat me pull te kuqe me se shumti edhe ate per free.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Ne Albania I ke almost naked ne mes te rruges:p
Ne plazh eshte dicka normale
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Daisy nuk e ke keq, ket pushim qe isha aty, beso qe femrat me tango i kishe te gjitha :p
 
Top