• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

10 ushqimet më të shtrenjta në botë

elbruna

Anëtar i Respektuar
Janë thjesht disa nga produktet që njerëzit i përlqejnë dhe konsumojnë së tepërmi, por marka e tyre i bën të vecantë.1: Akullorja "Serendipity" më e shtrenjta në Botë, 25 mijë dollarë një copë dhe shitet vetëm në 14 vende në Botë.2: Më pas vjen uji "Kona Nigari",3: pica “Bellisima” e restorantit “Nino” në Nju Jork,4: tartufi i bardhë e Piemontes,5: kafja Kopi Luwak, 6:kokteji i veçante Martini më një diamant brenda tij nga bizhuteria e famshme Bulgari,7: çokollata "Chocopologie,8: havjari L'Almas Caviar, 9:mishi japonez i vicit Kobe, dhe 10: trëndafilat e egër.
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
Fotot jan radhitur ashtu siç janë radhitur emrat tek artikulli në postimin e parë.
 

Opium

Dyrrah
Pica “Bellisima” e restorantit “Nino” në Nju Jork.
Do kisha deshir ta pervoja njeher :p

P.S Sot vetem tema ushqimi me duket se te paska shkuar mendja keq :p
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
pica “bellisima” e restorantit “nino” në nju jork.
Do kisha deshir ta pervoja njeher :p

p.s sot vetem tema ushqimi me duket se te paska shkuar mendja keq :p

ne fakt me duket pak e braktisur kuzhina dhe thashe te sjellim ndonje gje te re,,,, gjithsesi orar dreke eshte dhe te shkon mendja, sidomos kur behet fjale per gjera te shijshme,,,,,
 

PAZUZU

Dark Knight
kaviale e turtufo un i hedh se me prishen ne frigorifer...nuk mi han njeri...kshu eshte kur han shpesh te njejten gjo.....:kercim:
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
Mua me shume me ben pershtypje ai mishi vicit,,, sikur e ushqejne me mish njeriu ate te shkrete vic qe qenka kaq i shtrenjte lol,,,
 

Opium

Dyrrah
Sme kujtohet mir emri i pricit qe kishte restorantin ne NICE , vetem nje pjes mishi si gjysem i grire kushtonte 800euro pjata :)
 
Top