11-vjeçarja Eliza Dushku pranë Brad Pitt (FOTO LAJM)

xhebrail1

INTERIST
Aktorja shqiptare me famë botërore Eliza Dushku ka psotuar një foto shumë interesante në profilin e saj zyrtar në Facebook ku shihet pranë një prej meshkujve më të dashur në botë, Brad Pitt. Fotoja është shkrepur në vitin 1992, kur Eliza ka qënë vetëm 11-vjeçe dhe gjatë xhirimeve të filmit "That night".

Edhe Pitt është shumë më i ri në foto, ndërsa ajo që bie në sy është se si atëherë ashtu edhe sot Eliza Dushku ka "armë" të saj ëmbëlsinë fëmijërore.

Fotografia ka marrë shumë pëlqime nga fansat e aktores në Facebook. /albeu.com/

70463.jpg
 
Top