• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

13 të famshëm që dëshmojnë se udhëtimi në kohë ekziston

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
13 të famshëm që dëshmojnë se udhëtimi në kohë ekziston

Ndonjëherë duket shumë e çuditshme, por në të njëjtën kohë edhe interesante të shohësh ngjashmërinë që disa njerëz kanë me të tjerë që kanë jetuar dekada apo edhe shekuj përpara se ata të lindnin. Kjo është veçanërisht e vërtetë kur bëhet fjalë për persona të famshëm me të tjera figura po aq të njohura. Ja një koleksion i disa ‘binjakëve’ të famshëm – përgatituni të mahniteni!

Keanu Reeves dhe aktori francez Paul Mounet
Alec Baldwin dhe presidenti i 13-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Millard FillmoreJennifer Lawrence dhe aktorja e famshme egjiptiane Zubaida TharwatNicolas Cage dhe një burrë nga Tennessee që kishte luftuar gjatë Luftës Civile


 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Liam Neeson dhe revolucionari kuban Fidel CastroPeter Dinklage dhe don Sebastiلn de MorraSylvester Stallone dhe Papa Gregory IXJustin Timberlake dhe një person i panjohur nga e shkuara

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Kathy Bates dhe presidenti i 27-të i SHBA, William TaftBruce Willis dhe gjenerali i Luftës së Dytë Botërore, Douglas MacArthurHugh Grant dhe shkrimtari i njohur irlandez Oscar WildeOrlando Bloom dhe piktori Nicolae GrigorescuChuck Norris dhe Vincent van Gogh


g.shqip
 
Top