.

Lauri

Anunnak
Keto lloje temash ne duhen ne forum :) Ngelem gjithe diten ne tema kafe, puth lart e puth poshte, mallko poshte e lavdro siper ;)
Flm Desa.
 
Redaktimi i fundit:

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Keto lloje temash ne duhen ne forum :) Ngelem gjithe diten ne tema kafe, puth lart e puth poshte, mallko poshte e lavdro siper ;)
Flm Desa.
DO te shtoja qe dhe kur dikush shkruan dicka qe duhet lexuar Kalon gjithcka ne forme shakaje
 

Aki

misfit
Tani shkencetaret tane simulojne universe me mundesite e tyre, dikush tjeter ka simuluar universin tone e kshu me rradhe :)

Ekziston ajo teoria sipas disa analizave qe kishin bere ca cuna e goca qe nuk ekziston realiteti objektiv, qe eshte shume e logjikshme dhe njohurite e matjet qe kemi bere deri tani te mos jene dhe aq 'te verteta' ... and so it begins :)
 
Top