• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

Alchohole

Moderator!
Eh,kjo bot eshte ende me plot mistere te ndryshme.Ky ka mesuar 20 gjuhet per 2 vite.E pabesueshme,por e vertete :).
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Ju lutem shum mos me komentoni sepse pastaj sikur ska lezet :p

Puuu se si me duket kur shikoj emrin tim ketu :p :D
 

AjSi

...
Waw vertet shume i bukur ky lajmi///vras mendjen cilat jane keto 20 gjuhe..se deri ne 10 mund ta kisha pranuar..po 20?!??!?!?!? hata vertet..Me pelqejne shume gjuhent e huaja po kshu me certefikate vetem 4 kam :(

Kurse kshu nga tv marrim vesh spanjisht e portugalisht greqisht kam msu ne net :p

Bravo i qofte ktij qe ka pasur durim te msoje per 2 vite 20 gjuhe....
 

Pain Killer

Anëtar i ri
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

Bravo Djalit. Qënka talent i veqantë...Ne jemi popull shumë inteligjent por jemi edhe shumë dembelë. :) I uroj djalit që të ket sukses dhe Shteti t'ja hapë të gjitha dyert e nevojshme.
 

Burrelsja

Anëtar i ri
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

Po ky qenka per tu nderu me thon tdrejten...
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

po mire ndonje foto ndonje fakt se me duket supozim ta dime edhe neve se cilat gjuhe flet si duket nese eshte e vertet lum ne qe e kemi
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

do jen thashetheme :p
Un sju besoj
 
Top