17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

Alchohole

Moderator!
Eh,kjo bot eshte ende me plot mistere te ndryshme.Ky ka mesuar 20 gjuhet per 2 vite.E pabesueshme,por e vertete :).
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Ju lutem shum mos me komentoni sepse pastaj sikur ska lezet :p

Puuu se si me duket kur shikoj emrin tim ketu :p :D
 

AjSi

...
Waw vertet shume i bukur ky lajmi///vras mendjen cilat jane keto 20 gjuhe..se deri ne 10 mund ta kisha pranuar..po 20?!??!?!?!? hata vertet..Me pelqejne shume gjuhent e huaja po kshu me certefikate vetem 4 kam :(

Kurse kshu nga tv marrim vesh spanjisht e portugalisht greqisht kam msu ne net :p

Bravo i qofte ktij qe ka pasur durim te msoje per 2 vite 20 gjuhe....
 

Pain Killer

Anëtar i ri
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

Bravo Djalit. Qënka talent i veqantë...Ne jemi popull shumë inteligjent por jemi edhe shumë dembelë. :) I uroj djalit që të ket sukses dhe Shteti t'ja hapë të gjitha dyert e nevojshme.
 

Burrelsja

Anëtar i ri
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

Po ky qenka per tu nderu me thon tdrejten...
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

po mire ndonje foto ndonje fakt se me duket supozim ta dime edhe neve se cilat gjuhe flet si duket nese eshte e vertet lum ne qe e kemi
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

do jen thashetheme :p
Un sju besoj
 
Top