21 dhjetor 2012 !

njoni

llahtaria vete
Titulli: 21 dhjetor 2012 !

Kush ka deshire te mohoje, mohon edhe ate qe ka para syve, fenomen i njohur, taktite e njohur pjese e psikozes njerezore. Kush nga frike nga e panjohura refuzon te pranoje ate.
Dicka ne bote po ndodh sepse forca magnetike nuk eshte me e njejta si me pare, kte e thone edhe shkencetetaret, e vertetojne edhe zogjt qe nuk orientohen dot, edhe peshqit, ama derisa te kete ne bote skeptike edhe njerez mosbesues (frikacake) askush nuk ka per te mesuar te verteten ashtu sic eshte.
 

njoni

llahtaria vete
Titulli: 21 dhjetor 2012 !

keshtu parashikuan edhe per vitin 2000 por ja qe nuk ndodhi azgje!
nejse asnjehere si dihet!

E ke shum gabim, ne vitin 2000 parashikohej te ndodhte nje katastrofe kompjuterike ne boten e "WWW" (World Wide Web), jo katastrofe natyrore. Edhe kjo katastrofe kompjuterike eshte rregulluar nga njeriu qe "thonin" se erdh nga e ardhmja "John Titor" nese doni te lexoni me teper per kete njeri, atehere po gjej materialin edhe po e sjell!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: 21 dhjetor 2012 !

, e vertetojne edhe zogjt qe nuk orientohen dot,

Kete dimer dallendyshet dhe lejleket kane kerkuar azil ne fshatin tim malor :gjujpeshk::gjujpeshk::gjujpeshk:
 

njoni

llahtaria vete
Titulli: 21 dhjetor 2012 !

Kete dimer dallendyshet dhe lejleket kane kerkuar azil ne fshatin tim malor :gjujpeshk::gjujpeshk::gjujpeshk:

"grahni bythes e punoni" atehere. lol
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: 21 dhjetor 2012 !

:eek:hh::eek:hh::eek:hh:me frikson sh kjo gje...uroj te jete un falso allarme:kercim:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: 21 dhjetor 2012 !

ta bente me 24 sdo ishte keq se kjo dite eshte terse 21 ka ditlindjen nje shoqe 22 e ka motra dh eme 23 e kam un prandaj nese shtyhet dat asdo ishte keq se do me prishnin planet
 

Lela_Dr

Donatorë
Titulli: 21 dhjetor 2012 !

Ca te jete shkrujte te behet!!!! Ne qofte se na ka ra per pjese do ta pranojme...
 

korado

President
Titulli: 21 dhjetor 2012 !

ta bente me 24 sdo ishte keq se kjo dite eshte terse 21 ka ditlindjen nje shoqe 22 e ka motra dh eme 23 e kam un prandaj nese shtyhet dat asdo ishte keq se do me prishnin planet

Uaaaaaaaaaaa,do te prishen planet........po se besoj se jane aq te rendesishme sepse te gjithe do ikim per lesh..............:kercim: :kercim:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: 21 dhjetor 2012 !

Uaaaaaaaaaaa,do te prishen planet........po se besoj se jane aq te rendesishme sepse te gjithe do ikim per lesh..............:kercim: :kercim:

car th u ti re jane te rendesishme shum ama 3 dite tap e di ti qe me me 24 jam dakort vdes i lumtur por jo para ksaj date sbeht fjale fare me ngel hatri po ndodhi operpara kjo tragjedi por nuk ndodh gje se ne 2000 do kishim vdek dhe nuk ndodhi gje janebudalliqe sipas meje
 

korado

President
Titulli: 21 dhjetor 2012 !

car th u ti re jane te rendesishme shum ama 3 dite tap e di ti qe me me 24 jam dakort vdes i lumtur por jo para ksaj date sbeht fjale fare me ngel hatri po ndodhi operpara kjo tragjedi por nuk ndodh gje se ne 2000 do kishim vdek dhe nuk ndodhi gje janebudalliqe sipas meje

Atehere lutu qe te shtyhet data............se ndoshta funksionon!
 

Zana1

Braveheart
Titulli: 21 dhjetor 2012 !

Tema te tilla jane prove, qe gojedhenat duhen thjeshte lexuar lol
 
Top