3 shenjat e Horoskopit më të vështira për t’u kuptuar

Disa njerëz janë të vështirë për t’u kuptuar. Pavarësisht se sa shumë përpiqeni, gjithmonë do të mbeteni me pyetje. Kjo nuk do të thotë se janë njerëz më të mirë apo të këqinj se të tjerët por ndoshta janë tepër të mbyllur ose thjesht nuk duan t’i kuptoni.


Gaforrja

Të njohur për luhatjet e humorit, Gaforret e kanë shumë të vështirë të shkëputen nga situatat dhe njerëzit. Ata e kanë të vështirë të kapërcejnë diçka që ka ndodhur në të kaluarën. Çelësi për të kuptuar një Gaforre ka të bëjë me zemrën e saj. Gjithçka fillon aty.Akrepi

Arsyeja pse e e keni të vështirë të kuptoni një Akrep është se nuk dëshiron që ta kuptoni. Personaliteti i tij është kompleks dhe tenton të bëhet i fshehtë, madje manipulues. Tepër i apasionuar pas gjithçkaje në jetë, nuk lejon askënd të marrë atë që i takon.

Peshqit

Është shumë e lehtë të kuptosh një Peshk seose jeton në “botën” e tij të largët. Ai frymëzohet nga gjithçka, por mund ta ketë të vështirë të shprehë ndjenjat e tij me fjalë. Ai është i sjellshëm me të gjithë, përveç vetes, dhe për këtë arsye është e vështirë të kuptosh se çfarë po ndodh në mendjen e tij.


Sot.com.al
 
Pa he iher, çfarë nuk e ke të qart rreth meje?! ?
I cik e komplikume me dukesh?
Une afrohem, ti largohesh, pastaj ti afrohesh, afrohem edhe une, ti taaaaak largohesh me stil.
Pastaj ti ja fut vrapit, une vrap mas teje, taaaaak ndalon ti dhe perplasemi koke me koke.
Ndaje mendjen-
Do afrohesh apo do afrohesh i cik me shume?
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
I cik e komplikume me dukesh?
Une afrohem, ti largohesh, pastaj ti afrohesh, afrohem edhe une, ti taaaaak largohesh me stil.
Pastaj ti ja fut vrapit, une vrap mas teje, taaaaak ndalon ti dhe perplasemi koke me koke.
Ndaje mendjen-
Do afrohesh apo do afrohesh i cik me shume?
Ja siç e thot e oroskopi, po të bëj më stil. Po të luj lojën lool
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Te kjo tema jo....por ne pergjithesi ku flitet mire jam peshqit ???
Boooo pse sme ka shkuar kurre muhabeti me peshqit mua?
 
Top