3 shenjat më gënjeshtare të horoskopit

Pavarësisht nëse gënjejmë për të shmangur ndonjë debat apo për t’u dukur më të zgjuar, gënjeshtra mbetet gënjeshtër. Megjithatë, disa persona e kanë pjesë të personalitetit dhe nuk i shmangin dot kurrsesi asaj. Kjo gjë sigurisht që ka lidhje edhe me shenjën e tyre të horoskopit. Më poshtë ne po ju tregojmë tre shenjat më gënjeshtare të horoskopit dhe bëni mirë të keni kujdes pre tyre!

horoskopi-799x450-770x4341.jpg


Binjakët


Ata që lindin në shenjën e Binjakëve janë zakonisht njerëz shumë gënjeshtarë. Fakti që Binjakët kanë dy fytyra, është arsyeja pse në shumë raste ata nuk mund ta kuptojnë njëri-tjetrin, dhe përfundojnë duke gënjyer. Kini parasysh, jini shumë të kujdesshëm me njerëzit e kësaj shenje!

Akrepi

Nuk ka dyshim se njerëzit që i përkasin shenjës së Akrepit thonë gënjeshtra profesionale. Zakonisht ata ndërtojnë gënjeshtra mjeshtërore për jetën personale, për studime ose për punë sepse e duan mashtrimin dhe misterin dhe kështu u bien edhe më shumë në sy të tjerëve.

Ujori

Personat që i përkasin shenjës së Ujorit zakonisht thonë gënjeshtra të bardha që nuk lëndojnë askënd. Ata gënjejnë për të ruajtur paqen dhe ta shmangin ndonjë debat të mundshëm. Megjithatë, kur situate iu del nga duart debati mund të bëhet më i madh. Zakonisht Ujorët gënjejnë për paratë.

Panorama.al
 
Ata gënjejnë për të ruajtur paqen dhe ta shmangin ndonjë debat të mundshëm


vetem qe luani i nuhat para kohe...
ose ose i din dhe hiqet sikur sdin lol
 
Keta me siper jane genjeshtare patologjike😂

Une psh jam genjeshtar rastesor😝


PS-Ja ka fut totalisht kot.Une njoh dy akrepe, por mire fare ama.
Njeri te fik llullen ne rrena, tjetra nuk genjen edhe sikur ta vrasesh
Kurse un njof 3 qe nje jet
Njeri ene genjeshtarin e rren ta ben gomarin avion 😂😂
Ndersa 2 tjer asiher
 
Cfaj kam une qe nona me lindi në Tetor, dhe qëllova Akrep 😂😂.
Farra është kapur në muaj jo të duhur.
🤣🤣🤣
 
Top