• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

4 gatime freskuese verore

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Kujt nuk i ndodh te humbi oreksin gjate diteve te nxehta? Behet gjithmone e me e veshtire te gjesh deshiren per te gatuar. Fale recetave te shpejta gjendet nje zgjidhje per kete sezon te vitit.

Sot po paraqes 4 receta te shpejta, te fresketa dhe te shijshme. Ato kane me pak se 1300 Kcal.

1. Pije me Shalqi dhe Mente (120 Kcal)

Ingredientet

Gjysem Shalqi
1 limon
Disa fleta mente


2. Makarona te fresketa me Avokado (420 Kcal)


Ingredientet
1 qepe te njome
250 gram djath te bardhe
2 avokado
gjysem limoni
pak majdanoz
10 kokrra domate te vogla3. Sallate Vegane (233 Kcal)


Ingredientet


Spinaq
Banane
1 gote qumesht bajameje
fruta pylli4. Salmon, pesto dhe domate te vogla (435 Kcal)

Ingredientet


Leter alumin
Mashurka
Salmon
Salce Pesto
Limon
Domate te vogla
Kripe
Piper

 
Redaktimi i fundit:

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Sa te mbarroj omeleten me kunguj te vegjel.

trasferimento.jpeg
 
Private conversations
Help Users
    Top