4 shenjat e horoskopit që mërziten shpejt nga një lidhje

-640-0-60170d909d858.jpg
Disa njerëz ëndërrojnë gjithë jetën që të gjejnë dikë për ta patur përgjithmomë, por ka të tjerë që tremben nga një fjalë si kjo. Edhe për këtë, s’i vëmë dot faj sepse përgjegjëse janë yjet. Ka disa shenja të zodiakut, që pas shumë puthjesh, përqafimesh dhe deklaratash dashurie ndihen gati për dikë të ri.

Përpos faktit që mërziten shpejt nga një marrëdhënie, ata i shqetëson fakti që dikush mund t’i limitojë zgjedhjet.


Cilët janë?1.Dashi

Si Dash që je, mund të takosh njerëz të rinj pafund dhe të ndezësh zjarr në çdo situatë. Ke kaq shumë energji dhe entuziazëm sa mund të mërzitesh shpejt nga një marrëdhënie. Gjithsesi kjo nuk do të thotë se është e pamundur për ta të kenë një lidhje jetëgjatë dhe të lumtur, por është sfidë e vazhdueshme që kërkon shumë përkushtim nga ana e një Dashi.

2. Binjakët

Kjo është shenja e parë që ka nevojë për varietet, opsione, ndryshime dhe liri. Ata janë më të ngadaltit kur vjen puna tek përkushtimi për një marrëdhënie të gjatë, por të parët që largohen kur mërziten. Një Binjak do të flirtonte dhe do të pyeste dikë tjetër pa menduar se është në një lidhje.

3. Shigjetari

Disa njerëz janë shumë të lumtur edhe nëse qëndrojnë në shtëpi dhe nuk kalojnë kurrë kufirin e qytetit të tyre, por jo një Shigjetar. Ata duan të shohin botën dhe janë gjithnjë në kërkim të gjërave të reja, qofshin ato vende, mundësi apo njerëz. Mërziten shpejt me partnerët, por nëse doni t’i keni pranë përgjithmonë bëni diçka ndryshe me ta.

4. UjoriUjorët s’kërkojnë asgjë tjetër përveç lirisë. Shenja më origjinale e zodiakut mërzitet shpejt kur lidhja kthehet në tradicionale. Një këshillë për çiftin tuaj do të ishte: jepini hapsirë njëri tjetrit! Nëse mërziteni nga një lidhje, nuk ka asnjë rregull që do t’ju mbajë me zor aty. Mund të jeni të lirë me kë zgjidhni ju.

Revista Class
 
3. Shigjetari

Disa njerëz janë shumë të lumtur edhe nëse qëndrojnë në shtëpi dhe nuk kalojnë kurrë kufirin e qytetit të tyre, por jo një Shigjetar. Ata duan të shohin botën dhe janë gjithnjë në kërkim të gjërave të reja, qofshin ato vende, mundësi apo njerëz. Mërziten shpejt me partnerët, por nëse doni t’i keni pranë përgjithmonë bëni diçka ndryshe me ta.
fiks , rrenxe te rrugices skam lene pa eksploruar lool

ky horoskopi flet per ca deshirojme apo bejme?
 
E thjesht te merzitesh dhe te kerkosh ngrohtesi diku tjeter.
Tjeter gje te zgjohesh ne mengjes, te perqafosh personin qe ke prane dhe te reinventosh perditshmerine. Jeta ne cift ska pse te qendroj monotone... hidh cik spec aty, icik atje dhe shife ti po nuk te mallkoj dhe te kerkon prap 😂
 
Gaforrja duhej te ishte ne vend te pare:p:p.
Merzitem po te me thuash shendet e jo me per ndonje fjal tjeter :lol::lol:

No no
Un i njoh gaforret mire.
Jeni shum te ndjeshme dhe fjalet i keni si brisk... por nuk largoheni aq kollaj 🙂
Kam shoqen time te ngusht... 100 te zeza me thot dhe prap si prap ka celsat zemres time dhe te shpis
 
Mua mu be sikur thosh per marredheniet femer meshkull...apo e kam lexu gabim lool

Per shigjetarin ja fut kot , sepse te arrij ne piken qe te "pirlet" duhet te jete ezauruar totalisht ose kur ndjenjat i jane fikur.
 
4. UjoriUjorët s’kërkojnë asgjë tjetër përveç lirisë. Shenja më origjinale e zodiakut mërzitet shpejt kur lidhja kthehet në tradicionale. Një këshillë për çiftin tuaj do të ishte: jepini hapsirë njëri tjetrit! Nëse mërziteni nga një lidhje, nuk ka asnjë rregull që do t’ju mbajë me zor aty. Mund të jeni të lirë me kë zgjidhni ju.

Revista Class
Shpifje
 
Top