• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

9 muaj në 1000 foto

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Për shumicën e femrave, të bërit foto gjatë shtatzanisë nuk është një perspektivë tërheqëse, por jo për Osher Grencel, bashkëshorti i së cilës i ka bërë rreth 1000 foto përgjatë shtatzanisë së saj.Duke pritur fëmijën e parë, Tomerit i lindi ideja të dokumentonte këtë pritje duke bërë foto ditë pas dite e pastaj duke i bashkuar në një video për të parë ndryshimin gradual të barkut të bashkëshortes.

Pasi vajza me emrin Ema erdhi në jetë, babai shpenzoi një muaj kohë për të kombinuar imazhet.

Video është shumë popullore dhe ka marrë deri tani mbi 300 mijë klikime në Youtube.

topchanel
 
Vendndodhja
^.^
Titulli: 9 muaj në 1000 foto

Ide shume e bukur, duhet ta ndjekim shembull te pakten mundesit i kemi sot cdo kush e zoteron nga nje aparat
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: 9 muaj në 1000 foto

Nuk besoj qe eshte edhe aq origjinale une kam pare edhe te tj.
Por ama bukur :D
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: 9 muaj në 1000 foto

Kuj i ka shku mendja per maternitet te qoje doren :p
 
Top