A besoni në dashuri pa u parë ?

MrCool

Old School.
Kam faj une qe virtualset nuk njohin Raul Boven.. Se une fotot e tij kom perdor ?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Kjo tem esht pak qesharake por esht per tu besuar sepse ka ndodh. Si ka mundesi te duash dike kur se ke par as e njeh fare por thjesht bised tel,a ju ka ndodh dhe juve cfar mendimi keni.
Asgje sna cudit me .. ndodh sic ndodh te bie shiu apo te fry era
Ceshtja eshte sa zgjat :p
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Kjo tem esht pak qesharake por esht per tu besuar sepse ka ndodh. Si ka mundesi te duash dike kur se ke par as e njeh fare por thjesht bised tel,a ju ka ndodh dhe juve cfar mendimi keni.
Ti i beson ? Se pertokam me i lexu gjitha komentet.

Tema : un aq shume sa rrezojem pertok nga ndjenjat.
 

I dituri

of line
Ti i beson ?
un aq shume sa rrezojem pertok nga ndjenjat.
Un besoj se as gje nuk esht e pa mundur , un smund te them qe sbesoj per dicka qe ka dhen prov se ndodh , dhe meqe ndodh mund ti ndodh cdokujt prej nesh.
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Un besoj se as gje nuk esht e pa mundur , un smund te them qe sbesoj per dicka qe ka dhen prov se ndodh , dhe meqe ndodh mund ti ndodh cdokujt prej nesh.
Bera shaka se un dicka po se préka se besoj.
kshu ne ajer bejm love store sa te duash. Ehaaaaa
 
Top