A besoni në dashuri pa u parë ?

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Jo te gjith por me te shumtat e rasteve perfundojn bashk , nuk esht pamja dashuria , dashuria esht brenda njeriut me an te zerit shprehet ajo.. pastaj rastet qe nuk perfundojn jan mos pelqimi i pamjes apo i varfer ska benz gjera tjera
Okay! :D
 

Frank

S/A
Staf në FV.AL
Po po, njehere u dashurova me njeren vetem se e pashe ne enderr, e kerkova plot 10 vjet pa rezultat.
Qe prej asaj kohe mu thye zemra dhe sbesoj me ne dashuri e kshu gjererash, as me ze e as pa ze.???
 
Top