A besoni ne dashuri!?

Perderisa ekziston dhe mund te faktohet ajo, pse mos te besoj ne dashuri? Por, se si dhe ne cfare menyra e shkembejne njerezit dashurine eshte dicka tjeter.
E tere jeta eshte dashuri, Ai qe na ka kriju kete ndjenje eshte me i dashuri, dhe te gjithe ata qe kujdesen per neve qe ta kutpojme dhe ta mesojme kete ndjenje dhe te na dashurojne dhe ta marrin kete ndjenje qe del nga vetja jone jane shtytyr nga kjo ndjenje qe quhet dashuri.
Besoj qe do mjaftojshin keto fjale per dashurine😍
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Un kam ardh ne jete nga nje ndjenje shume e bukur. Dashuri thonin se Eshte 🤷‍♀️ Pra ashtu me krijuan, ate kultivuan tek mua ndaj dhe fal shume dashuri .
Pra i besoj ke saj ndjenje . Dashurise se vertete dhe reale 😬😍
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Si nuk besonkam. Te gjithe vjen 1 cast dhe e besojne. 😁
 

Lauri

Anunnak
.. ëhë ëhë 🙂🙃
Besoj pz 🤞
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Si jo!
Mos na lent zoti pa dashuri.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
 
Top