A do ta beni vaksinen?

Kur lexoj te tema " Keni frike nga vdekja" , te gjithe ju me siper (ose nje pjese) , beni si nonshalanta
Njehere do vdesim , vdekja eshte proces , etj etj
Ama kur vjen puna te vaksina , shtate ne qase ju shkojne lool
Legena

Do e bej dhe jo se skam frike me vdek , po nje budalla do dali ta bej
Dhe le te jem une ajo :p
Te na marri krejt e bej qe neser??
Problemi esht se mos na le gjalle e per siklet ?
 
Ca thu moj ? Ka prap rrezik te ngjitet ?
Si fillim, nuk kam qen e infektuar më parë. Pastaj, sot u konstatuan pozitiv dy persona të
familjes së ngushtë dhe marrë parasysh simptomat që kam, nuk habitem po dola dhe unë pozitive. Ndaj thash vaksinë natyrale ?

Si gjithë virozët tjerë, mundësia ekziston të ngjitet prap. ☹️
 
Si fillim, nuk kam qen e infektuar më parë. Pastaj, sot u konstatuan pozitiv dy persona të
familjes së ngushtë dhe marrë parasysh simptomat që kam, nuk habitem po dola dhe unë pozitive. Ndaj thash vaksinë natyrale ?

Si gjithë virozët tjerë, mundësia ekziston të ngjitet prap. ☹️
Ather ndjese .. mendoja se te kisha lexuar diku qe e ke kalu me sukses .. larg qofte .. uroj sherim sa me te shpejte familjareve .
 
Top