A duhet te ekzistoj "virgjeria" sot?

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
-A mendoni se femrat duhet ta ruajne virgjerine deri ne martese per personin me te cilin do te kalojne jeten ????

-Dhe a do ishit te kenaqur cuna nese do merrnit per nuse nje femer jo te ndershme apo nuk i kushtoni rendesi, apo skeni rruge tjeter sepse te virgjerat sot jane me pakice ????- Absolutisht po, atë anale.

-Absolutisht po (po të isha mashkull), sepse nuk do i takoja grupit të ‘budallenjve’ që: duan femrën e ndershme të virgjër, por që din të ***** si lavire e pandershme.
??
 

milva

Anëtar Aktiv
Tani ka plot teorira per ' virgjerine e femres",dikush e do , e dikush e kerkon diten qe arrin ta beje femren per vete ...mendimi im eshte qe vajzat e reja te dashurojne, te puthen te takohen edhe virgjerine t'a humbin pa u martuar ,por te jene ne moshen e duhur ,te pjekur per te humbur ate,dhe te jene te sigurta qe ai ,do t'a mare dhe do te martohet me te...se pastaj po shkoi miu njehere ne mustaqe , e ben udhe pastaj ...kenaqesi eshte qe me ate qe do martohesh te humbesh virgjerine!
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
Tani ka plot teorira per ' virgjerine e femres",dikush e do , e dikush e kerkon diten qe arrin ta beje femren per vete ...mendimi im eshte qe vajzat e reja te dashurojne, te puthen te takohen edhe virgjerine t'a humbin pa u martuar ,por te jene ne moshen e duhur ,te pjekur per te humbur ate,dhe te jene te sigurta qe ai ,do t'a mare dhe do te martohet me te...se pastaj po shkoi miu njehere ne mustaqe , e ben udhe pastaj ...kenaqesi eshte qe me ate qe do martohesh te humbesh virgjerine!
Po pooo!
Fiks ashtu eshte si thua ti se ky brezi ri jane e pertace as te fshijne dy merimanga nuk dine, do behen cepat e mureve si musteqet ku nuk fshihet miu por ariu.
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
Epo gjithsejili syte ne balle i ka dhe mendjen ne koke...te gjeje ate qe i pershtatet mureve te tij...zemra kerkon ....por truri gjen!
Sec kam nje pershtypje qe me ke kuptuar 200% ne ate qe kam thene. lool
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Asnjehere ne jete,s`me ka bere pershtypje virgjeria biologjike.
Problemi i shoqeris sone eshte tek virgjeria psikollogjike.
Eshte nje veti patriarkaliste, e varfer per te ardhur keq.
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Duke qene qe vet jam i *virgjer* e ruaj si vlere e cmuar. Me pelqen kshu si jam, me doni apo me sdoni un kshu jam, i virgjer.
Dhe nuk ke pse ben levizje te gabiara per askend?
Keshtu rri ,sic je?
 

Mogli

Be good or be good at it
Mendoj se do ishte gje shume e bukur sikur mashkulli i jetes tende te ishte i pari dhe i fundit per ty. Ska me bukur se me km 0
Shiko zemra se edhe me km 0 po ece neper rruge me gropa e qon per lesh bubi....por mendoj qe deshira seksuale per partneren/gruan eshte me e rendesishme qe ta ndjesh gjithmone pavaresisht nese ajo ka 1km 2km apo x-km
 

TnT

Antarë i Respektuar
Tani ka plot teorira per ' virgjerine e femres",dikush e do , e dikush e kerkon diten qe arrin ta beje femren per vete ...mendimi im eshte qe vajzat e reja te dashurojne, te puthen te takohen edhe virgjerine t'a humbin pa u martuar ,por te jene ne moshen e duhur ,te pjekur per te humbur ate,dhe te jene te sigurta qe ai ,do t'a mare dhe do te martohet me te...se pastaj po shkoi miu njehere ne mustaqe , e ben udhe pastaj ...kenaqesi eshte qe me ate qe do martohesh te humbesh virgjerine!
Milva mire e ke o uruar se miu mustaqet i ka fiksim po cndryshim ka 1 vajz e virgjer me dike qe ka kaluar disa partner? Sic ndodh ne keto dite qe jetojm sot
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
duhet te ekzistoje?! :p
Eshte shume e rendesishme biles,qyyy
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Sja mbaj mend emrin hic,pa isha pergjigj sic duhet?‍?????
 

Katil

Antarë i Respektuar
Si bohen report kto tema?
 

Lauri

Anunnak
Akoma ka meshkuj me këto pretendime ??
 

Lauri

Anunnak
Mendoj se do ishte gje shume e bukur sikur mashkulli i jetes tende te ishte i pari dhe i fundit per ty. Ska me bukur se me km 0
Ata me km 0 janë me ulje çmimi.....kujdes ??
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Tani ka plot teorira per ' virgjerine e femres",dikush e do , e dikush e kerkon diten qe arrin ta beje femren per vete ...mendimi im eshte qe vajzat e reja te dashurojne, te puthen te takohen edhe virgjerine t'a humbin pa u martuar ,por te jene ne moshen e duhur ,te pjekur per te humbur ate,dhe te jene te sigurta qe ai ,do t'a mare dhe do te martohet me te...se pastaj po shkoi miu njehere ne mustaqe , e ben udhe pastaj ...kenaqesi eshte qe me ate qe do martohesh te humbesh virgjerine!
Tani ju kruhet qe 14 15 vjece kur te bahet me zan mend ka harru edhe nr ???
 

Comedy_Central

Rashe Pashe Dufllak Grashe
Epo do ishte genjeshter e gjithkujt se paku per meshkujt te thonin se sme hep bezdi kafshat tjetrit..... por qe sosht gje e madhe
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Duhet?
ne fakt duhen virtyte te tjera , virgjeria eshte nje proces qe as ul e as ngre peshe
Dikujt ia falem te shkreten virgjerine dhe u betuam se do ishte i vetmi njeri ne jeten tone...tani kemi humbur konton lool
 
Top