A duhet te ekzistoj "virgjeria" sot?

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Eddie Murphy Ugh GIF by Coming to America
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Une gjithe diten jam e virgjer, vjen darka cvirgjerohem
Se di pse ndodh kshu ...ngaqe lodhem me siguri
 
Top