• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A është kjo maturantja më e bukur shqiptare

legjenda

Tetova
Alberina Salihu është vajza e cila në mbrëmjen e maturës dukej vërtetë përrallore, shkruan revista Kosovarja.
ثshtë pak të thuhet se vërtetë ka ngjarë me një princeshë.
Madje, disa e kanë krahasuar me aktoren Meryem Uzerli e cila ka luajtur rolin e sulltaneshës Hyrem.
Alberina ka vijar mësimet në gjimnazin “Kuvendi i Lezhes” në Viti.
http://shqiperiaime.al
 
Top