A flisni me veten?

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Nuk fkas me veten
Qekur jam zene para 2 vitesh nuk flas me me te
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Po si jo. Tani po i them “shko fli kafshe, se do humbesh alarmin prape ne mgjes”! 😂
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ndonjere po ama ec e mbushja mendjen vetes. ;)
 

klodi20

Antarë i Respektuar
Te flasesh me veten esht gjeja me e bukur po ama Silent jo me dal me bo alarm 😂😂
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Jo nuk flas më.... s kam më nerva per sherr😁
Heren e fundit theva pasqyren dhe dola nga shtepia me sy te nxire😬
qenke nona,ik hap noj zyre per psikolog hahahahahahahahahahahahaha
 

Punk1

Antarë i Respektuar
qenke nona,ik hap noj zyre per psikolog hahahahahahahahahahahahaha
Jo joo , nuk futem aq thelle🤣
Meqe ra fjala.... mora nje here guximin dhe shkova ne psikolog... e kisha te nevojshme😁
Qelloi qe ishte femer.... dhe shume sexi.
Pastaj harrova per cfare kisha vajtur.... pastaj nje pjese e kujteses time u fshi😁
Me duket se me futi ne hipnoze..... por mbaj mend, qe e kisha veshur kanatjeren mbrapsht pasi dola qe atje🤣🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Jo joo , nuk futem aq thelle🤣
Meqe ra fjala.... mora nje here guximin dhe shkova ne psikolog... e kisha te nevojshme😁
Qelloi qe ishte femer.... dhe shume sexi.
Pastaj harrova per cfare kisha vajtur.... pastaj nje pjese e kujteses time u fshi😁
Me duket se me futi ne hipnoze..... por mbaj mend, qe e kisha veshur kanatjeren mbrapsht pasi dola qe atje🤣🤣
ja paske thy zemren te shkretes,psikologet jane ku jane pak me penallti,ti e paske sakatespur krejt hahahahahaha.
 
Top