A jemi tolerant ne forum....

kitrra 123

plak gjufurrak
Deri diku. Nja dy tre here ja kam thy dritaret forumit 😜
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Jam tolerante deri ne ate pike sa me cenohet familja dhe jeta ime. Se dhe pse jan germa te dhemb se e kam te veshtire te jem dy .nje ndryshe forumit nje tjeter jashte tij .
 

Lauri

Anunnak
Jam tolerant deri në tek viza e kuqe e rrethit ku unë qëndroj.
Me kush prek rrethin, unë nuk jam unë 😈 ;)
 

Marla

Themelues i Forumit
Mos u bej shtrige 😋 forum pa forum je tolerante 😜😜 pranoje

E kisha fjalen qe me gjithe deshiren e mire dhe me gjithe kenaqesine qe me japin shumica e anetareve ketu forumi nuk eshte pjese e jetes sime por thjesht 1 vend ESCAPE ku vij dhe rri per pak kohe jashte realitetit dhe mundesive te mija.

Tani ne si popull jemi tolerant dhe gjaknxehte njekohesisht, mjafton te permendim ketu bashkejetesen fetare si dhe gjakun ballkanas por kaq asgje personale dhe asgje me tendence ligesie.
 

Arditi0007

Love&Love
Pe: A jemi tolerant ne forum....

/.../...Ketu shpesh shkembimi i batutave duke mos u njohur mire karakteret kthehet ne personale dhe ky eshte gabimi i pare e me pas vjen intoleranca dhe preket sedra e atehere fillojn dhe ofezat....

Personalisht i urrej polemikat dhe diskutimet sterile,(pelqej me shume batuta dhe shaka te cilat te ngrejn edhe humorin)

Sa e drejtperdrejte dhe e sakte. Pajtohem me te ndjeren, tjeter nuk kam ça te shtoj.....😔
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Personalisht jam,aq shume nganjehere sa tjetri shpesh mes asaj gramis,fijes,ta merr ose per budallik apo naivitet ndoshta.
Por c`rendesi ka,ne i bejme gjerat per veten dhe jo per tjeret.
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Cdo dite dhe me shume jam tolerante. Dhe pse ndonjeher mundohen te grricin me fjale .ja kam gjete anen asaj gjaje .e anashkaloj dhe si jap me rendesi.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Une spo kam nerva me kthy citimet me sh se dy here, kshuqe jam o jam dhe sbohet llaf lol
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
tolerance quhet dhe ajo lool
trump_balboa1.jpg
 
Top