A jemi tolerant ne forum....

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Sigurisht, pse do rrim te merremi me kafshe :ploollool
 
  • Haha
Reactions: NGU

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
po marr dhe nje a dy cuna behet ? Apo mos na bohet Boco çelos se un beqire jam .:p
@Comedy_Central ne plan te pare ...:p
Eshte dhe nje po Eshte i ciftum ta pyes njehere .:p
Boçon dua ,piete dhe ate te qiftuarin a vjen paket 2n1 😂😂.Orgji dua orgji 😂😂😂
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Pse qeshni se un po flas seriozisht tani ju lutmi shume..o jam un tolérante o ska njëri.:p
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Boçon dua ,piete dhe ate te qiftuarin a vjen paket 2n1 😂😂.Orgji dua orgji 😂😂😂

ta pies ne vesht apo publikisht ? 🤣
Jallah e hene sot e dashke orgji ti vajhalli deri ne fundjave .😆
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Jam shembull nga Ana tolerances ..(por vetem kur jam nen efektin e qetesueseve)
 

Senseo

Audacity.
B330EFBC-2EBE-44CC-8DFD-9D68236F3773.jpeg
 

Baboon

Relax
Aq tolerant jemi sa i kemi shtepite 5 min larg njeri-tjetrit dhe vitin e ri e festojme ne forum.
Shif tjetrin me Sputnik nga qielli 😜
Kur erdhi ky viti ri apo pe @WxP që po thirrte pllumat 🤣
Mallkimi detit s'keni faj 🤣
 
Top