A jemi tolerant ne forum....

Baboon

Relax
No provokacia une. Une idem si ard daullxhiu i kam len allahun lool
ZomboMeme 16122020222609.jpg

不不不不
 

Endrra

VIP
Per mua fillon lockdown ne dhjetor e mbaron ne mars cdo vit,mire e ke不不,po ja kot per muahabet不不
Para dy vitesh ne jet date kishim ate darken e xmas te firmes.. ate vjetoren .. ka qen nje i ftohte qe o nene o nene .. nga restoranti tek taxija desh me la zemra .. me doli per hundesh dhe qefi 不
 
  • Haha
Reactions: MEe
Une tolerohem shume nga gjithe ktu.....mundohem te toleroj shume me shume por ka raste qe prekem....fundja njeri jam dhe e prekura eshte pa sherr kshuqe ska asni problem
 
Top