A jemi tolerant ne forum....

Bebw

Once Vet禱m e Bo癟os
Staf n禱 FV.AL
Shpirti mamit vet ti. Si me ke ngja krejt mu . e urte si engjell tolerante e dashur hakkkkkk ptuhhhh syni plaste kokerdhoku venit
Une dhe ti 1
 

Endrra

VIP
Per mua fillon lockdown ne dhjetor e mbaron ne mars cdo vit,mire e ke不不,po ja kot per muahabet不不
Para dy vitesh ne jet date kishim ate darken e xmas te firmes.. ate vjetoren .. ka qen nje i ftohte qe o nene o nene .. nga restoranti tek taxija desh me la zemra .. me doli per hundesh dhe qefi 不
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Ivy

Fakte ska,ve癟 interpretime.
Para dy vitesh ne jet date kishim ate darken e xmas te firmes.. ate vjetoren .. ka qen nje i ftohte qe o nene o nene .. nga restoranti tek taxija desh me la zemra .. me doli per hundesh dhe qefi 不
Vallahi vec pizhama party me shijon mua ne kete te ftohte不不
 

Mogli

Why always me jqj?
Une tolerohem shume nga gjithe ktu.....mundohem te toleroj shume me shume por ka raste qe prekem....fundja njeri jam dhe e prekura eshte pa sherr kshuqe ska asni problem
 
Top