A jemi tolerant ne forum....

Frank

Anëtarë i respektuar.
Shumeee. Ata qe na kundershtojne ju vejme ban dhe jemi rehat ne habitatin tone.
Me qafsh mua kush kundershtoi ke qe ka marre ban qe te protestoj e une si
Opozite e re qe jam?🤔🤔🤔
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Me shume se cduhet Po ska gje edhe nese e marrin per dobesi .;)
 

Hope

◕‿◕
Kur sjemi tolerant ne ditet e perditshme, sdo jemi ketu...te pakten per kete pune mos hiqemi te mire :lol:
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Po ne jemi si sherbeti me sheqer,e shitemi si mjalte geshtenjash ahahahahahahahhahaha
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Jemi moo si sjemi
Une jam per veten time.sa kan fillu duke me thene pse nuk reagon fare 😜
 

Shej

Sirius
You Are So Right Season 4 GIF by The Office
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kush ja u ka ngenë juve aman :p Got bigger fish to fry!
 

Punk1

Antarë i Respektuar
A jemi thua???
Shume fare.... aq shume sa cuditem me veten.... te shaj apo mos te shaj?😁
Pastaj pershtatem🤣
 
Top