A jemi tolerant ne forum....

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Une jam kur dikush e meriton ,ama kur dikush se meriton ia marr erzin
Puuu sa e keqe jam
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Jam shume me shume se çduhet dhe do vazhdoj te jem .
 

Shej

Sirius
141923965_240977630928957_168072066305893676_n.jpg
 
Top