A jemi tolerant ne forum....

Frank

Anëtarë i respektuar.
Kishe gje ti?

Nuk ka jo. Sidomos cdo teme feje, hapu dhe.
Ah aty mos me perziej se jam pass darling.
Une jam per kte: Eshte nje force e mbinatyrshme e cila qendron mbi gjithcka dhe kedo, ca e quajne Allah, ca Jesu, ca Abaz Ali, ca Budha, ca te tjere Jehovah etj etj etj........

Mua pak me intereson kjo gje, zgjohem ne mengjes, shoh qe dielli ka lindur dhe mendoj: "Edhe sot faleminderit qe na lejon te jetojme".
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Jam tolerante , dhe bej sikur skuptoj per disa gjera ,por me mire eshte ashtu , gjithsesi mbetet forum virtual ,sa mbyllet harohet :D :)
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
E ke gabim Qeroso m'nigjo mua.. Lega eshte e te tereve.. :D dmth e forumit.
Mogli do kete hall tjeter me siguri qe i jep kaq pasiguri gjate nates. :D :D
 

Mogli

🙄welcome home
E vetmja gje jo tolerante qe ka ky forum eshte @Tiku. Sapo nje mashkull afrohet tek @Legally_Sweet, rrudh vetllat, rregullo kollaren, kerrcet gishtat e fillo presionin psikologjik.
@Mogli ka i jave qe ben cicin naten per faj te tij, aq shume e ka tremb. :p
Ne fakt merziten njerzit me shakate edhe fillojne e flasin per rendesine kush ka me shume o me pak rendesi....dmth muhabete vari lesht
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Ne fakt merziten njerzit me shakate edhe fillojne e flasin per rendesine kush ka me shume o me pak rendesi....dmth muhabete vari lesht
Mogli mos degjo lushnjarin se sherr do me fut, un jam tolerant per kok te Buqes. :D
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Ti po ti, akoma ste ka dal inati me mua. Ke fillu propaganden e keqe ke @iva e do me mor hak. :p
E more se vete me the: Provoko @iva n se kam ca dyshime ne lidhje me perkushtimin e saj ndaj meje.. :p
Se me bere ta shkruaj ketu tani.. :p
 

jana80

Super Moderator
jam natyre e qete .. besoj edhe ne fv i marr diskutimet qetesisht dhe sbesoj te kem komplekse .. flas ne pergjithesi dhe kudo pasi parimi im mbetet i njejti "mendimi i secilit ka nje "vlere" e nese sben pjese ne ato qe une quaj "vlera"..paqe" ..
 

jana80

Super Moderator
Shume tolerant. Erdhi anamaria, i ktheu majat nga themrat qe ne prezantim. E njejta gje ndodhi edhe me simonen :lol: :lol: :p
po simona kush ishte kete sma paska kapur syri lexues...
ti bledi ke ironivte holle dhe je sh elastik me pelqen sportiviteti dhe karakteri qe ke shpalosur gjer me sot.
djal per tu pire ne kupe
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Aq tolerant saqe detyrohesh t largohesh nga tema duke len diskutimin n mes jo per gje po smund tu mbushesh mendjen live leje mo me shkronja
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Legen nuk e merr njeri, se s’eshte plaçk dhe si perket askujt.
Are we clear gentlemen?
Le te pohojme te gjith bashke: Yes Lega! :cool::p
Ate i thashe e une po i eshte kthyer psikoze cunit.. :D
Kenaquni me cfare thashe une e cfare pohoi Lega.
Are we clear?
No is not accepted. :p
 
Top