A jemi tolerant ne forum....

Duke qene se sje ndjekes i ke humb dhe keto episode.
Njeriu i pergjegjshem dhe tolerant duket edhe pa bere sherr.Duke kerkuar ndjese aty ku mendon se ben tjetrin te ndihet keq.Dhe nese e ben ne veprime kaq te vogla ,ne me te medha e sigurte qe jane reagues dhe tolerante me te mire.

Ja nje shembull se ketu ne forum ka ende njerez me zemer dhe qellime te mira

 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Toleranca ketu eshte mos bej sic bej une po bej si them une 😊 mirekuptim ne komdnte . Ndjese kur ofendojne . Ka shume tolerance . Pujj pujj syni keq
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Jemi merr t’qisim syt me tolerance.... lol lol lol
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Toleranca pesh e rënd ,duhet stervitje qe ta fitosh
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Si nuk jemi. Kur e teprojne e nuk te respektojne, nje ignore dhe adios
 
Top