A jeni për kuiz? - Pak matematikë

jana80

Super Moderator
ose e ka lene shqipja ne balte @Jana ose mua ... me shume modesti te them kam korona virus e se kuptoj cke dasht te thuash ??
E thash qe spo e perkthej mire sorry pak fantazi edhe ju
 

jana80

Super Moderator
@Hartini edhe ti mendon qe p
5/20 portokalle
8/20 molle
7/20 luleshtrydhe
Apo dhe ok kot
 

Endrra

VIP
e mo mire ju Einsteint e grupit.. mire qe i kuptoni dhe i zgjidhni vet..
Po gjeni eshte ai qe mund te shpjegohet qe ta kuptojn te gjithe.
Tani do na qartesoni a si e keni hallin.. cfare kerkohet? e cfare u zgjidh ?
 

jana80

Super Moderator
e mo mire ju Einsteint e grupit.. mire qe i kuptoni dhe i zgjidhni vet..
Po gjeni eshte ai qe mund te shpjegohet qe ta kuptojn te gjithe.
Tani do na qartesoni a si e keni hallin.. cfare kerkohet? e cfare u zgjidh ?
Po ju ndihmova moj endrra...kerko dicka te perbashket ne termin matematike dhe dalin zgjidhje te pafundme
 
Top