A ju ka marre malli? Per kë? Për çfarë?!

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Hic fare! 🤗🤗
 

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
Për tu kthyer pas në fëmijëri tek ajo vajza e pafajshme dhe e qeshur pavarsisht çdo gjëje🌞
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Per nje kohe kur cdo gje vleresoheshte, jeta ishte me pak dinamike, vizitonim familjen,farefisin,shoqerin pa termine,dhe askujt nuk i prisheshte qefi. per femijerin time, ku jetoja ne nje bote qe e krijova ne mendjen time, me mungon jeta pa brenga,ku brenga me e madhe ishte mesimi dhe mos me ik filmi vizatimor i preferuar, ku mund te shikonim tv gjithe familja bashk, pa u shqetesuar se do dal dicka qe sduhet. tani me duket jeta se imponim, sikur teknologjia ka zene nje vend te rendesishem ne jetet e njerzve, dhe kane filluar me shume te kaloj kohe ne to se me njerez. sa mall ndjej per nje kohe, e qe ajo skthehet me.
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Mua jo per vete,po ke ka marr per mua,te bej si te bej e nja dy jave🤣🤣🤣🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Aq me ka marre malli per ty sa do te doja te nxirrja nga endrra te te perqafoja fort dhe ti puthja syte ❤
Ua Ledia. Dhe tek une depertoi kjo qe ke shkruar! Uroj ta takosh kushdo qofte!
 

Magnetic

Antar Aktiv
Për ti treguar atij personi se çfarë kam bërë sot dhe si më shkoj dita, meqensë e bënim shpesh këtë.
 
Top